شهردار دزفول:

آبگرفتگی معابر و ساحل رودخانه دز قطعی است

فاقد دیدگاه 519 Views

به گزارش دیدنا ، پیرو اعلام سازمان هواشناسی و سازمان آب و برق استان خوزستان مبنی بر بارش شدید باران، آبگرفتگی و سیل و همچنین بازکردن دریچه های خروجی سد دز ، در شبه گزارش شبکه خبری دز(دز ان ان)، پیرو اعلام سازمان هواشناسی و سازمان آب و برق استان خوزستان مبنی بر بارش شدید باران، آبگرفتگی و سیل و همچنین بازکردن دریچه های خروجی سد دز ، در شهرداری دزفول جلسه اضطراری ستاد بحران شهرداری با حضور شهردار، مدیران مناطق و کلیه مدیران مرتبط تشکیل و تمهیدات ویژه ای اتخاذ شد.
شهردار دزفول در این خصوص اعلام کرد با توجه به بازکردن دریچه های خروجی سد دز و افزایش بیش از پنج برابری دبی آب رودخانه دز، از همشهریان عزیز موکداً خواهشمندیم از حضور در پارکهای ساحلی و حاشیه رودخانه دز خودداری کرده و از کسانی که در پارکهای ساحلی و حاشیه رودخانه تجهیزات دارند درخواست  می کنیم که تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۲۶ فروردین نسبت به جمع آوری آنها اقدام نمایند.
محمدرضا کرمی نژاد افزود از ساعات ابتدایی جمعه ۲۷ فروردین بنا بر اعلام سازمان آب و برق خوزستان دریچه های خروجی سد دز باز خواهد شد که این امر موجب طغیان شدید رودخانه دز خواهد شد.
وی با اعلام اینکه سیلاب و آبگرفتگی قطعی است تصریح کرد: به علت طغیان رودخانه دز، پل شناور پیش از سیلاب توسط شهرداری مسدود خواهد شد و تردد از طریق این پل تا زمان نصب مجدد، امکان پذیر نخواهد بود و کسانی که قصد تردد از این مسیر را دارند می توانند از مسیر پل پنجم تردد نمایند.هرداری دزفول جلسه اضطراری ستاد بحران شهرداری با حضور شهردار، مدیران مناطق و کلیه مدیران مرتبط تشکیل و تمهیدات ویژه ای اتخاذ شد.
شهردار دزفول در این خصوص اعلام کرد با توجه به بازکردن دریچه های خروجی سد دز و افزایش بیش از پنج برابری دبی آب رودخانه دز، از همشهریان عزیز موکداً خواهشمندیم از حضور در پارکهای ساحلی و حاشیه رودخانه دز خودداری کرده و از کسانی که در پارکهای ساحلی و حاشیه رودخانه تجهیزات دارند درخواست می کنیم که تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۲۶ فروردین نسبت به جمع آوری آنها اقدام نمایند.
محمدرضا کرمی نژاد افزود از ساعات ابتدایی جمعه ۲۷ فروردین بنا بر اعلام سازمان آب و برق خوزستان دریچه های خروجی سد دز باز خواهد شد که این امر موجب طغیان شدید رودخانه دز خواهد شد.
وی با اعلام اینکه سیلاب و آبگرفتگی قطعی است تصریح کرد: به علت طغیان رودخانه دز، پل شناور پیش از سیلاب توسط شهرداری مسدود خواهد شد و تردد از طریق این پل تا زمان نصب مجدد، امکان پذیر نخواهد بود و کسانی که قصد تردد از این مسیر را دارند می توانند از مسیر پل پنجم تردد نمایند.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز ابری
١۵(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٢٩.٧٢(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٧٢(in)