شهردار دزفول خبر داد

آغاز فاز دوم بهسازی معابر شهری دزفول

فاقد دیدگاه 26 Views

به گزارش دیدنا محمدرضا کرمی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دزفول اظهار کرد: به‌مناسبت فرارسیدن چهارم خرداد روز مقاومت دزفول عملیات آسفالت و روکش‌گذاری معابر سطح شهر در راستای فراهم کردن رفاه شهروندان و سهولت در عبور و مرور آغاز شده و این عملیات طی روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: پس از پیگیری‌های فراوان توانستیم ۴ هزار تن قیر خریداری کنیم که بعد از گذراندن مراحل فنی ساخت آسفالت، کار روکش آسفالت و آسفالت کامل خیابان‌ها و معابر خاکی آغاز شده است.

شهردار دزفول تصریح کرد: اولویت آسفالت معابر بر اساس گزارش تیم‌های کارشناسی و همچنین حضور کارشناسان در سطح شهر مشخص شده که بر اساس زمان‌بندی، همه اولویت‌ها به ترتیب و با نظارت دفتر فنی شهرداری، توسط سازمان عمران شهرداری انجام خواهد شد.

کرمی‌نژاد یادآور شد: طی روزهای اخیر خیابان‌های کوی پیام نور و کوی زیباشهر و کوی آیت‌الله مدرس با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال زیر پوشش آسفالت قرار گرفته و همچنین آسفالت خیابان آیت‌الله طالقانی، حدفاصل میدان امام خمینی(ره) تا خیابان آفرینش نیز با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد ریال در حال انجام است.

وی با اشاره به درخواست‌های مردمی، اصلی‌ترین مطالبه شهروندان را بهبود وضعیت تردد در معابر شهری بیان کرد و گفت: در سال جاری به این مسئله توجه ویژه‌ای خواهیم داشت تا بتوانیم رضایت شهروندان گرامی را جلب کنیم.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
١٣(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٢٩.٨۴(in)
محدوده دید ١.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٨۴(in)