شهردار دزفول خبر داد

آغاز پروژه اتصال بلوار ۱۵ خرداد دزفول به کمربندی رینگ غرب

فاقد دیدگاه 147 Views

محمدرضا کرمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دزفول اظهار کرد: به‌منظور تسهیل تردد و کاهش بار ترافیکی در جنوب و غرب شهر دزفول و همچنین دسترسی سریع‌تر و بهتر به میدان میوه و تره‌بار زیر نظر شهرداری، پروژه اتصال بلوار ۱۵ خرداد حدفاصل میدان بزرگ میوه و تره‌بار تا کمربندی رینگ غرب که به جاده دزفول اندیمشک منتهی می‌شود، آغاز شد.

وی در این زمینه افزود: قبل از آغاز این پروژه به منظور هماهنگی بیشتر و به‌منظور بررسی و رفع موانع موجود، بازدیدی با حضور امام جمعه، فرماندار و ریاست دادگستری دزفول از محل احداث این پروژه به‌عمل آمد که خوشبختانه مقدمات کار با همکاری مسئولان فراهم آمده و این پروژه توسط شهرداری دزفول کلید خورد.

شهردار دزفول اضافه کرد: با توجه به عبور این اتوبان از کنار میدان بزرگ میوه و تره‌بار دزفول، با احداث این اتوبان و اتصال آن به رینگ غرب تردد خودروهای سنگین و نیمه‌سنگین حامل میوه و تره‌بار به‌منظور ورود و خروج به شهر به سهولت انجام می‌شود.

کرمی در پایان عنوان کرد: این امر موجب امنیت بیشتر تردد شهروندان و همچنین کاهش چشمگیر تردد خودروهای باری در برخی مسیرهای منتهی به این مناطق خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
١٣(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٢٩.٨۴(in)
محدوده دید ١.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٨۴(in)