آقای نماینده ما هم متشکریم!/ آقایان تامین اجتماعی! انگار اوضاع آنقدر هم که می فرمایید بد نیست

فاقد دیدگاه 1007 Views

به همراه چند نفر از دوستان خبرنگار جهت تهیه گزارش از یکی مناطق اطراف دزفول عازم بودیم و لاجرم از شهر می بایست عبور می کردیم. در یکی از میدان های اصلی شهر یک تابلو بزرگ تبلیغاتی توجه مان را جلب کرد. داستان از این قرار بود که روابط عمومی اداره تامین اجتماعی شهرستان دزفول از نماینده مردم در مجلس بابت پیگیری یک موضوع به طور ویژه تشکر و قدردانی نموده بود. البته ما وقت نکردیم بقیه شهر را هم برای پیدا کردن نمونه دیگر از این دست پیمایش کنیم.

آقای نماینده ما هم متشکریم! / آقایان تامین اجتماعی! انگار اوضاع آنقدر هم که می فرمایید بد نیستآقای نماینده ما هم متشکریم! / آقایان تامین اجتماعی! انگار اوضاع آنقدر هم که می فرمایید بد نیست

۱-  اینجا به یاد صحبت های چند وقت پیش علی ترکاشوند، مدیرکل تامین اجتماعی خوزستان افتادم که در جلسه شورای اداری با ارائه آمار،  گلایه از این داشت که خرج و دخل سازمان با هم نمی سازد و در این زمینه به مسولان هشدارهای جدی داد و همانجا از رسانه ها هم خواست که این آمار را منتشر نکنند. یا خبری دیگر را مرور کردم که این مقام مسئول در دومین جلسه شورای اداری عام اداره کل تامین اجتماعی استان بر صیانت از منابع صندوق تامین اجتماعی و حق الناس برشمردن آن تاکید کرد.
حال این مدیر محترم این هزینه میلیونی و تقدیر از نماینده مجلس که بخشی از وظیفه خود را احتمالا انجام داده با کدام یک از موارد فوق الذکر توسط خودشان مطابق می بینند. که در این خصوص اگر مطابق می بینند که فبها المراد! اگر نمی بینند و با اطلاع ایشان انجام شده است بازهم فبها المراد! و اما اگر بدون اطلاع ایشان انجام شده است و باز درباره این بی اطلاعی ایشان از حوزه فعالیتشان هم باید گفت فبها المراد!

۲- سخن دیگر اما با نماینده جوان شهرستان دزفول است. ناگفته پیداست احتمالا اگر از ایشان در این باره سوال کنیم می فرمایند بدون اطلاع من بوده. اما اینجا باید به ایشان گفت مهندس عزیز این نوع تبلیغات که در حوزه انتخابیه شما در دوره نمایندگی تان رواج یافته و مسبوق به سابقه هم هست ( نمونه) در صورت عدم رضایت شما به راحتی با یک اطلاعیه از سوی شما قابل اصلاح است که صد البته در راستای اقتصاد مقاومتی همین که خرجی را از کیسه مردم کمتر می کند موجب رضایت موکلین شما هم خواهد شد.
بعضی اوقات لازم است کمی اطراف خودمان را نگاه کنیم و ببینم چه کسانی شاهد اعمال ما هستند کسانی که اعمالشان تنها در جهت رضایت خالق بود و بس.

آقای نماینده ما هم متشکریم! / آقایان تامین اجتماعی! انگار اوضاع آنقدر هم که می فرمایید بد نیستآقای نماینده ما هم متشکریم! / آقایان تامین اجتماعی! انگار اوضاع آنقدر هم که می فرمایید بد نیست

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز لطیف
٢٠(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٢٩.٧٢(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٧٢(in)