در پی دعوت سخنران جهت مراسم 9 دی

آیا سعید قاسمی برای عذرخواهی از مردم دزفول می آید؟

فاقد دیدگاه 41 Views

به گزارش دیدنا “سعید قاسمی” از فعالین فرهنگی که در مراسمات مختلف روایتگری دوران دفاع مقدس را می نماید و همچنین از منتقدین شدید دولت اعتدال و مذاکرات هسته ای نیز می باشد با دعوت برخی گروههای فرهنگی سیاسی دزفول جهت سخنرانی در مراسم ۹دی به دزفول دعوت شده است.
با توجه به اهمیت روز نهم دی که به فرموده مقام معظم رهبری “روز نمایش اقتدار و بصیرت مردم شریف ایران است” بنظر می رسد جهت برپایی گرامیداشت این روز دزفول، دست اندرکاران امر با توجه به نزدیک شدن ایام انتخابات و لزوم وفاق و همدلی بین دولت و مردم که از منویات رهبر معظم انقلاب است، این امکان فراهم بود که شخصی میانه رو که به همدلی و وفاق کمک نموده و علاوه برآن مردم شریف دزفول از وی ذهنیت منفی نداشته باشند استفاده می شد.
سعید قاسمی در اظهار نظری عجولانه و ناعادلانه اقدام به سخنرانی در خصوص مسائل پایان جنگ نموده و درآن مردم دزفول را متهم به مسائلی نموده که خلاف واقع هستند.
البته پیش بینی می شود دعوت کنندگان از وی به ایشان اطلاع داده اند که مردم دزفول از صحبتهایش شدیدا دلگیر بوده و انتظار داشتند پیش از این” قاسمی ” بصورت رسمی دلایل خود را جهت تنویر افکار عمومی اعلام می کرد.
بعید نیست نامبرده قصد دارد در این برنامه جبران مافات نموده و از مردم دزفول پایتخت مقاومت ایران اسلامی که به گفته مقام عظمی ولایت حماسه ای بزرگ در طول دفاع مقدس در جهان آفریده اند، عذرخواهی نماید!

لینک خبر صحبتهای توهین آمیز سعید قاسمی که هیچگاه توضیحات وی در خصوص تکذیب آنها در هیچ رسانه ای منتشر نشد:

سخنان شرم آور سعید قاسمی درباره مردم دزفول!

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
١٣(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٢٩.٨۴(in)
محدوده دید ١.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٨۴(in)