امام جمعه جدید شهر “امام دزفول” تعیین شد

فاقد دیدگاه 742 Views

با توجه به نقش مهم و مؤثر شهر امام دزفول در عرصه‌های مختلف اسلامی و انقلابی پایتخت مقاومت خوزستان، امام جمعه جدید این شهر از توابع دزفول تعیین شد

امام جمعه دزفول گفت: با توجه به نقش مهم و مؤثر شهر امام دزفول در عرصه‌های مختلف اسلامی و انقلابی پایتخت مقاومت خوزستان، امام جمعه جدید این شهر از توابع دزفول تعیین شد.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی قاضی در دیدار مشترک جمعی از مسئولان فرهنگی دزفول اظهار داشت: حوزه فرهنگ و خدمات آن یکی از شاخص‌های مهم اقتصاد مقاومتی در عرصه اجتماعی و داخلی است.

وی افزود: فرهنگ و توجه به رشد و بالندگی آن، زمینه توسعه الگو و محور اقتصاد مقاومتی را برای بخش‌های مختلف اجتماعی به نحوی مطلوب و مطابق با سبک و سیاق اقتصاد مقاومتی برای ما فراهم می‌کند.

امام جمعه دزفول عنوان کرد: یکی از مهم‌ترین محورهای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در استان اجرای مناسب طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری در بخش کشاورزی است.

وی گفت: مسئولان مختلف در استان و شهرهای مختلف خوزستان،  نسبت به اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی توجه جدی داشته باشند و جدیت لازم برای تحقق اهداف آن را برنامه ریزی کنند.

حجت الاسلام و المسلمین قاضی بیان کرد: مردم دزفول در هشت سال دفاع مقدس و دیگر عرصه‌های اسلامی و انقلابی، پشتیبان انقلاب و امام راحل و مقام معظم رهبری بوده و هستند.

وی افزود: مسئولان، نسبت به شناسایی و رفع مشکلات شهر دزفول توجه ویژه داشته باشند و با توجه به ظرفیت و استعداد شهرستان در حوزه‌های مختلف موجبات توسعه و پیشرفت دزفول را فراهم کنند.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: با توجه به نقش مهم و مؤثر شهر امام دزفول و با هدف استمرار مسیر ارزشی این شهر در عرصه‌های مختلف اسلامی و انقلابی پایتخت مقاومت خوزستان، امام جمعه جدید این شهر از توابع دزفول تعیین شد.

وی گفت: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته، حجت الاسلام و المسلمین احمد فیض الاسلام به عنوان امام جمعه جدید این شهر ولایت مدار تعیین و به اجرای وظایف خود می‌پردازد.

حجت الاسلام و المسلمین قاضی بیان کرد: هم چنین با توجه به نیازهای فردی و معنوی دزفول، ساخت و تکمیل  یک مرکز فرهنگی در کنار سرباز گمنام در مسجد کجبافان دزفول مورد توجه قرار گرفته است.

وی افزود: مسئولان با توجه به روحیه جهادی و با توجه به آموزه‌های علمی و عملی هشت سال دفاع مقدس و رزمندگان و شهدای جنگ تحمیلی موجبات رفع معضلات و توسعه جامه را فراهم کنند.

شهر  امام در شمال استان خوزستان و بخش مرکزی شهرستان دزفول قرار گرفته و دارای بیش از ۱۲ هزار نفر جمعیت است.

منبع: تسنیم

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز ابری
١۵(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٢٩.٧٢(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٧٢(in)