امتیازات رفاهی دانشگاه صنعتی دزفول برای رتبه‌های برتر

فاقد دیدگاه 37 Views

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول از افزایش ظرفیت خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه خبرداد و گفت: برای دانشجویان حائز رتبه برتر در کنکور که این دانشگاه را برای تحصیل خود انتخاب کنند، امتیازات رفاهی در نظر گرفته شده‌است.
به گزارش دیدنا دکتر محمدرضا خدایی‌نساج در گفت‌وگو باخبرنگار علمی و آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خوزستان، با اشاره به احداث ۲ بلوک از مجتمع خوابگاهی دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول اظهار کرد: کارهای احداث ۲ بلوک از مجتمع خوابگاهی چهار بلوکه دانشگاه به اتمام رسیده و اکنون عملیات تجهیز این خوابگاه‌ها در حال انجام است و مهرماه سال جاری مورد استفاده دانشجویان قرار خواهد گرفت.
وی با بیان این‌که کار تعمیرات خوابگاه‌های موجود و تجهیز خوابگاه‌های جدید در تابستان انجام می‌شود، افزود: با افتتاح خوابگاه‌های جدید، امکان اسکان ۳۰۰ نفر به ظرفیت خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه افزوده می‌شود.
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول با تصریح بر این‌که با وجود ایجاد ظرفیت‌های خوابگاهی جدید پیش‌بینی می‌شود همچنان در خوابگاه‌های دانشجویی کمبود احساس شود، گفت: تاکنون به‌طور دقیق از تعداد دانشجویان ورودی جدید اطلاعی نداریم اما پیش‌بینی می‌شود که در سال تحصیلی جدید در خوابگاه‌ها کمبود ظرفیت احساس شود؛ البته این کمبود ظرفیت کمتر از سال گذشته خواهد بود.
خدایی‌نساج با اشاره به این‌که در حال حاضر ۲ هزار دانشجو در دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول مشغول به تحصیل هستند، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود که مهرماه حدود ۱۵۰ دانشجوی جدید وارد دانشگاه شوند که برنامه‌های ویژه‌ای برای آن‌ها در نظر گرفته شده‌است.
وی ادامه‌داد: هر سال اردوی توجیهی برای دانشجویان جدیدالورود برگزار می‌شود که دانشجویان در آن با آیین‌نامه‌ها و بخش‌های مختلف دانشگاه آشنا می‌شوند؛ امسال نیز تلاش می‌شود این برنامه به‌صورت اردوی تفریحی- توجیهی اجرا شود.
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول با بیان این‌که تسهیلاتی ویژه رتبه‌های برتر کنکور در نظر گرفته شده‌است، گفت: به دانشجویانی که با رتبه برتر دانشگاه جندی‌شاپور دزفول را برای تحصیل انتخاب کنند، امتیازات رفاهی تعلق خواهد گرفت و در خوابگاه‌ها نیز تسهیلاتی به آن‌ها ارایه خواهد شد؛ همچنین این دانشجویان در ۱۶ آذرماه مصادف با روز دانشجو، مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

سرویس : آخرین خبرها

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
١٣(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٢٩.٨۴(in)
محدوده دید ١.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٨۴(in)