فرماندارشوش :

امکانات تنهابیمارستان شوش درحد انتظارمردم نیست

فاقد دیدگاه 19 Views

فرمانداری شهرستان شوش “رضانجاتی” فرماندار این شهرستان درنشست شورای سلامت وامنیت غذایی شوش گفت: انتظارداریم مسولان دانشگاه علوم پزشکی دزفول شرایط تنهابیمارستان این شهرستان رادریابند.

وی خاطر نشان کرد:امکانات تنهابیمارستان شوش درحد انتظارمردم این شهرستان نیست واین بیمارستان باکمترین امکانات اداره می شود.

“نجاتی”گفت:بیمارستان نظام مافی با۵۵سال قدمت که با کمبود پزشک و نیروی انسانی مواجهه است پاسخگوی مردم این شهرستان نیست.

وی گفت:حق شهرستان شوش درزمینه امکانات درمانی باجمعیت ۲۰۰هزارنفر و۲۲۰روستا وباتوجه به اینکه درمسیرجاده ترانزیتی می باشدوسالانه هزاران گردشگرداخلی وخارجی درقالب کاروان های راهیان نوروتوریست وارد این شهرستان می شوندبیش از این می باشد.

فرماندار شهرستان شوش در بخش دیگری از سخنان خود گفت:بمنظورآمادگی برای آغاز سال تحصیلی ۹۳ لازم است همزمان با آغاز مهرماه نظافت عمومی دانشگاهها،مدارس، مهدکودک هاو مکان های شلوغ شهری در دستور کار شهرداری ها قرار گیرد.

وی ضمن اشاره و تأکید بر لزوم ارتقاء سطح سلامت و بهداشت شهروندان در این شهرستان، خواستار تلاش همه مسئولین در جهت نیل به این هدف شد.

“نجاتی” افزود:با توجه به این که موضوع سلامت از همه جهات و حتی به لحاظ امنیت ،موضوعی مهم و اساسی است، از این رو باید با جدیت اقدامات در خور توجهی در این زمینه صورت گیرد چرا که نمی توان در خصوص سلامت و امنیت غذایی و البته بهداشت محیط و شهروندان قصور و کوتاهی صورت پذیرد، بر همین اساس، هیچ گونه تعلل و ضعفی مورد پذیرش نیست.

رییس شورای سلامت شهرستان شوش افزود: انتظاری که از دستگاه های ذیربط و مسئولان می رود، تلاش و پیگیری تا حصول نتیجه و اقدام عملی و مؤثر در ارتقاء سطح سلامت شهروندان است و باید در این راه همه با هم با تعامل سازنده گام برداریم.

وی بر نظارت و کنترل بیشتر برمراکز مواد غذایی و اماکن عمومی و توجه به امر بهداشت آب تاکید کرد.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز لطیف
٢٠(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٢٩.٧٢(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٧٢(in)