در شورای برنامه‌ریزی استان خوزستان صورت گرفت

انتقاد استاندار خوزستان از هرج و مرج مالی در دستگاه‌های استان

فاقد دیدگاه 44 Views

به گزارش دیدنا ،عبدالحسن مقتدایی دوشنبه شب در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان خوزستان اظهار کرد: نحوه هزینه‌کرد اعتبارات ارزش افزوده و عوارض آلایندگی در شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به هیچ عنوان قابل قبول نیست و هرج و مرج مالی در تمام استان دیده می‌شود که علت آن می‌تواند بی‌اطلاعی افراد باشد که این مسئله مشکلاتی برای خود و دستگاه اجرایی آنها به همراه خواهد داشت.

وی افزود: ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبارات ارزش‌افزوده و عوارض آلایندگی بوده که ۱۰۰ درصد اختصاص پیدا کرده و بدون نظارت هزینه شده است.

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: برای انجام کارهای خاص در استان می‌توان از امکانات موجود استفاده کرد به طوری که در سال گذشته ۵۰ پروژه خاص بدون اختصاص اعتبار اجرا شد.

مقتدایی افزود: امسال نیز اجرای ۷۰ پروژه خاص در دستور کار قرار دارد که این پروژه‌ها با استفاده از امکانات استان تا پایان سال مالی جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

مقتدایی در پایان با تأکید بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های درون استان، اضافه کرد: اجرای طرح خرید از داخل استان، برگزاری کنفرانس‌ها و آموزش ۱۰۰ نفر جدیدالاستخدام از جمله برنامه‌هایی است که در این قالب به اجرا در خواهد آمد و هم‌اکنون نیز آموزش ۴۳ نفر از کارکنان دستگاه‌ها و آماده‌سازی آنها برای پست‌های بالاتر در حال انجام است و این افراد به زودی جایگزین بازنشستگان یا مدیران می‌شوند.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
٢١(°C)
وزش باد ١۴(mph)
فشار ٢٩.٨٧(in)
محدوده دید ٠.٩(mi)
رطوبت ٢٩.٨٧(in)