رئیس اداره آموزش و پرورش دزفول عنوان کرد:

برخورداری دزفول از رتبه برتر بهداشت و سلامت در بین مدارس خوزستان

فاقد دیدگاه 15 Views

رئیس اداره آموزش وپرورش دزفول گفت: سه سال است که مدارس شهرستان دزفول از رتبه برتر بهداشت و سلامت در بین مدارس استان خوزستان برخوردار هستند.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری دز(دز ان ان)، غلامرضا نصراله پور صبح امروز چهارشنبه در آیین نواختن زنگ سلامت که به مناسبت فرارسیدن هفته سلامت با شعار (غلبه بر دیابت) در دبیرستان دخترانه ملک آسای دزفول برگزار شد، اظهار کرد: سلامت یکی از مهمترین شاخص های آموزش و پرورش است که در حال حاضر نیز طرح درجه بندی مدارس از نظر سلامت و بهداشت آغاز شده و به مدارس گواهینامه سلامت ارائه می شود.

وی افزود: خوشبختانه مدارس دزفول از نظر بهداشت و سلامت از وضعیت بسیار مطلوبی در سطح استان برخوردار هستند به گونه ای که اکنون سه سال است که مدارس شهرستان دزفول رتبه برتر بهداشت و سلامت را در بین مدارس استان خوزستان دارند.

رئیس اداره آموزش و پرورش دزفول با بیان اینکه دزفول بیشترین رتبه را در بحث برخورداری از مدارس درجه یک دارد، تصریح کرد: برخی مدارس روستایی شهرستان با مشکلات مربوط به سلامت همانند کمبود و یا ناسالم بودن آب شرب مواجه هستند که ما تمام تلاش خود را برای رفع این مشکل خواهیم کرد تا تعداد مدارس درجه یک از نظر سلامت و بهداشت در شهرستان را افزایش دهیم.

نصراله پور یادآور شد: در بحث توزیع مرتب قرص آهن در بین دانش آموزان دختر، جزو شهرستان های ممتاز و پیشرو استان بوده ایم ضمن اینکه در بحث توزیع شیر نیز با وجود تمام مشکلات توانسته ایم در سال تحصیلی جاری تاکنون ۵۵ نوبت شیر بین دانش آموزان توزیع کنیم.

وی همچنین عنوان کرد: در تمام مدارس شهرستان مربی بهداشت وجود دارد ضمن اینکه چند مربی بهداشت نیز به صورت مرتب در مدارس دزفول حاضر می شوند و به طور کلی از نظر ارائه خدمات سلامت و ارائه نکات بهداشتی در مدارس در وضعیت خوبی به سر می بریم.

سرویس : آخرین خبرها

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
٢١(°C)
وزش باد ٧(mph)
فشار ٢٩.٨١(in)
محدوده دید ١.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٨١(in)