معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان

برنامه های ویژه برای کاهش تعداد معتادان در استان خوزستان

فاقد دیدگاه 17 Views

فرج الله خبیر معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان در گفتگو با رهیاب در خصوص سفر وزیر کشور به استان اظهار داشت: وزیر کشور به منظور شرکت در آیین تجلیل از فرمانداران ،بخشداران و شهرداران دوران دفاع مقدس به خوزستان آمدند و چند برنامه جنبی دیگر هم در مدتی که در استان بودند داشتند.

وی ادامه داد:وی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شرکت کرد که تصمیات خوبی هم  در این حوزه گرفتند کمبودهایی در خصوص مبارزه با مواد مخدر داشتیم که در این حوزه همه مصوبات لازم را تایید کردند و امیدواریم شاهد یک جهش در خوزستان باشیم.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان  گفت:وزیر کشور در حوزه اشتغال کسانی که بهبود یافته اند و از چنگ اعتیاد رها شده اند  تصمیم مهمی گرفتند تا استان خوزستان به عنوان پایلوت انتخاب شود.

وی افزود:وزیر کشور، خوزستان را به عنوان استان پاک در  نظر گرفتند که در ظرف یکی دوسال ما باید برنامه های ویژه ای در حوزه مبارزه با قاچاق مواد مخدر و در جنبه های درمان،ی فرهنگی و  اجتماعی که می تواند اعتیاد را ریشه کن کند داشته باشیم تا تعداد معتادین دراستان را به حداقل برسد.

فرج الله خبیر  گفت:در حوزه های امنیتی هم وزیر کشور تصمیمات مهمی گرفتند که می تواند به ارتقا ضریب امنیت استان و بخش های مرزی کمک کند وی بازدیدی را از منطقه آزاد اروند داشتند و در جلسه همایش کلان شهرها در خرمشهر شرکت کردند وآنجا هم تصمیماتی را در جهت مساعدت به شهر خرمشهر گرفتند که آن هم می تواند قابل توجه باشد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان در خصوص اینکه چرا اهالی رسانه پشت درب های بسته با وزیر کشور ماندند اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا این اتفاقات دیگر نیفتد این مسئله یک ناهماهنگی بین روابط عمومی استانداری و مسئولین برگزارکننده جلسه بود که تذکرات لازم داده خواهد شد من شخصا پوزش می طلبم.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز لطیف
٢٠(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٢٩.٧٢(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٧٢(in)