برای نخستین‌بار در خوزستان صورت گرفت

برگزاری آزمون بین‌المللی آیلتس در دانشگاه آزاد دزفول

فاقد دیدگاه 28 Views

به گزارش دیدنا عبدالرضا پاژن مدیر برگزاری آزمون آیلتس دانشگاه آزاد اسلامی دزفول با بیان اینکه افراد زیادی در جنوب و غرب کشور برای ادامه تحصیل و مهاجرت نیازمند گذراندن آزمون بین‌المللی آیلتس هستند.

وی افزود: به همین دلیل دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول توانست بعد از دو سال پیگیری به عنوان تنها نماینده استان مجوزهای برگزاری این آزمون را اخذ کند تا داوطلبان بتوانند در شرایطی بهتر این آزمون را پشت سر بگذرانند.

مدیر برگزاری آزمون آیلتس دانشگاه آزاد اسلامی دزفول با بیان اینکه پیش از این بسیاری از افراد برای آزمون آیلتس با صرف هزینه‌های زیاد به کشورهای اروپایی از جمله ترکیه می‌رفتند، تصریح کرد: در حال حاضر آزمون معتبر و بین‌المللی آیلتس، علاوه بر دانشگاه آزاد اسلامی دزفول در دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای تهران، شیراز، اصفهان، رشت و کرمانشاه نیز برگزار می‌شود.

پاژن با اشاره به وجود یک‌هزار و ۱۲ مرکز آزمون آیلتس در ۱۲۵ کشور دنیا خاطرنشان کرد: در دو روز گذشته نیز این آزمون در ۶۴۴ مرکز در سراسر دنیا از جمله دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول به‌صورت همزمان و با طرح سوالات یکسان در دو سطح جنرال و آکادمیک برگزار شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول می‌تواند داوطلبان پنج استان خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام، چهارمحال و بختیاری و لرستان را زیرپوشش این آزمون قرار دهد عنوان کرد: دانشگاه ما در طول سال در ۶ نوبت آزمون آیلتس را برگزار می‌کند که قطعا اگر استقبال خوبی صورت بگیرد این تعداد می‌تواند به ۱۰ بار نیز افزایش یابد.

پاژن در پایان گفت: نتایج این آزمون تا دو هفته دیگر به داوطلبان اعلام خواهد شد.

آیلتس یک آزمون زبان انگلیسی معتبر و دارای استانداردهای جهانی است که در جهت سنجش دانش زبان انگلیسی اشخاصی که می‌خواهند در کشورهای انگلیسی زبان تحصیل، کار و یا مهاجرت کنند در بسیاری از دانشگاه‌های معتبر دنیا برگزار می‌شود.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Light Rain
٢٠(°C)
وزش باد ٢(mph)
فشار ٢٩.٧٢(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٧٢(in)