معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری دزفول خبر داد

برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی یاوران رسول اعظم (ص) در دزفول

فاقد دیدگاه 26 Views

روح‌الله بهشتی‌فرد امروز در گفت‎وگو با خبرنگار ما در دزفول اظهارکرد: پیاده‌روی بزرگ یاوران رسول اعظم (ص) روز پنج‌شنبه مصادف با ۱۰ بهمن راس ساعت هشت صبح از محل پارک دولت به سمت یادمان شهدای گمنام دزفول و بالعکس به طول چهار کیلومتر برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این پیاده‌روی همزمان با استقبال دهه مبارک فجر با حضور تمام اقشار مردم دزفول برگزار می‌شود و در پایان نیز جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری دزفول تصریح کرد: پیاده‌روی یاوران پیامبر اعظم (ص) محصول تلاش‌ ادارات مختلفی همچون فرمانداری ویژه دزفول، شهرداری، اداره ورزش و جوانان، دانشگاه‌های آزاد اسلامی و علوم‌پزشکی دزفول، سپاه ناحیه دزفول، اداره مخابرات، اداره بهزیستی و هلال احمر این شهرستان است که به نوبه خود از همه این دستگاه‌ها تشکر می‌کنم.

بهشتی‌فرد اظهار کرد: حمایت از ورزش همگانی به‌ویژه برگزاری پیاده‌روی خانوادگی وظیفه همه دستگاه‌ها است چرا که سلامتی و ایجاد روحیه شور و نشاط در جامعه از اصول شهروندی است که ما وظیفه داریم در هر چه بهتر و بیشتر برگزارکردن چنین برنامه‌هایی کوشش کنیم.

وی ادامه داد: برنامه‌های متنوعی در دهه مبارک فجر توسط شهرداری و با همکاری دیگر دستگاه‌ها خواهیم داشت که به‌زودی این برنامه‌ها اعلام می‌شوند.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری دزفول در پایان افزود: رویکرد جدید شهرداری بیشتر رنگ و بوی فرهنگی داشته و تاکنون برنامه‌های بسیاری با ادارات و نهادهای مختلف برای ارتقاء سطح فرهنگی و نشاط جامعه انجام داده‌ایم که در آینده با شدت و قدرت بیشتری تداوم خواهد داشت.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
٢١(°C)
وزش باد ١۴(mph)
فشار ٢٩.٨٧(in)
محدوده دید ٠.٩(mi)
رطوبت ٢٩.٨٧(in)