فرمانده حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر(ع) دزفول

بسیج با برقراری گشت شبانه در دزفول در کنار نیروی انتظامی وارد عمل شده است

فاقد دیدگاه 55 Views

به گزارش دیدنا، پاسدار عظیم سرتیپی یکی از مسوولیت های نیروی مقاومت بسیج را تامین امنیت شهروندان عنوان کرد و افزود:نیروهای بسیجی ۲۳ پایگاه حوزه مالک اشتر دزفول با برقراری گشت شبانه در کنار نیروی انتظامی با مخلان نظم و امنیت برخورد می کنند.
وی اظهار کرد:با برقراری گشت شبانه بسیج در مناطق مختلف دزفول تاکنون چند سارق دستگیر و مقادیری اموال سرقتی از جمله موتورسیکلت و نیز مقادیری مواد مخدر کشف و ضبط شده است.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر دزفول همچنین گفت:برقراری گشت شبانه نیروهای بسیجی با کسب مجوز از فرماندهی سپاه ناحیه دزفول و هماهنگی لازم با مراجع ذیربط صورت گرفته است.
وی با تقدیر از تلاش نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت در سطح شهرستان دزفول افزود: مشارکت نیروهای بسیجی در برقراری نظم و امنیت با هدف تامین امنیت پایدار به عنوان یک مطالبه جدی شهروندان انجام شده ضمن اینکه در طول روز نیز گشت محسوس و نامحسوس بسیج در مناطق مختلف شهرستان دزفول برقرار می باشد.
سروان پاسدار سرتیپی یکی از کارکردهای بسیج را قدرت بازدارندگی برشمرد و گفت:نیروهای بسیجی با حضور هوشمندانه در صحنه همواره آماده خدمت به نظام اسلامی و مردم بوده و در این راستا با عوامل ناامنی با قاطعیت برخورد می کنند.
برقراری گشت شبانه از سوی نیروی مقاومت بسیج در مناطق مختلف شهر دزفول در کنار نیروی انتظامی رضایتمندی شهروندان را به دنبال داشته است.
تامین امنیت پایدار و برخورد قاطع با عوامل ناامنی و سرقت از جمله مطالبه مردم شهروندان دزفول می باشد.
ایرنا

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
١٣(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٢٩.٨۴(in)
محدوده دید ١.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٨۴(in)