بلوار ملا صدرا در شمال شهر دزفول به آزاد راه متصل می شود

فاقد دیدگاه 56 Views

بزودی بلوار ملاصدرا منشعب از خیابان فردوسی که یکی از شریان های مهم منطقه محسوب میشود تا کمربندی جنوب به آزاد راه متصل می شود.
به گزارش دیدنا ،شهردار دزفول با اعلام این خبر گفت: این بلوار دارای دو باند ۱۱ متری، دویال کندرو و فضای سبز است که جمعا عرض آن به ۴۵ متر می رسد.
وی افزود: در ابتدای شروع پروژه ۳ واحد منزل مسکونی در مسیر انجام کار بود که این امر موجب توقف و بن بست پروژه گردید که مصالحه با مالکین صورت گرفت و مسیر بلوار باز شد که با انجام این کار از انتهای ملاصدرا حدود ۱۸۰۰ متر، بلوار ایجاد خواهد شد و این بلوار به کمربندی جنوب متصل خواهد شد.
مهندس کرمی نژاد تصریح کرد: این بلوار می تواند به موازات بلوار پارک دولت، بخشی از مشکلات ترافیکی آن منطقه را با توجه به اینکه پیش از این تنها راه ارتباطی شهروندان با شمال شهر، بلوار پارک دولت بوده را حل کند و این امر در خصوص روان سازی ترافیک در ایام تعطیل و آخر هفته نقش بسزایی دارد.
شهردار دزفول افزود: در جلسه هفته گذشته شورای تأمین مصوب شده شهرداری این بلوار را در کمترین زمان ممکن جهت رفع مشکل ترافیکی احداث و به بهره برداری برساند و از چهارشنبه گذشته با همکاری کامل مالکین و همچنین ادارات مرتبط این پروژه آغاز شده است و امیدواریم تا پیش از تعطیلات این پروژه را به اتمام برسانیم که البته با توجه به موانع موجود از قبیل تیرهای برق و کانال آب موجود در مسیر همکاری سایر ادارات را نیز می طلبد.
کرمی نژاد در پایان خاطر نشان کرد: برآورد بودجه این پروژه ۴۰ میلیارد ریال است که این مبلغ از بودجه شهرداری تأمین خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
١٣(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٢٩.٨۴(in)
محدوده دید ١.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٨۴(in)