مسئول بسیج دانشجویی استان خوزستان:

تاریح مصرف خاتمی تمام شده است/ملاک حال فعلی افراد است نه عکس در جبهه

فاقد دیدگاه 57 Views

به گزارش دیدنا ،  مهمترین محورهای سخنان علیرضا علیزاده حداد در خصوص اقدامات بعضی دانشگاهیان استان برای احیای جریان فتنه در دانشگاه ها به شرح زیر می باشد:

– دیدار با خاتمی و انتشار عکس در فضای مجازی توسط چند تن از دانشگاهیان استان نشان دهنده این است که خط فکری اینها از کجا سرچشمه می گیرد و از کجا مدیریت می شوند.

– علت این دیدارها در این زمان این است که اینها می خواهند به هر طریقی است خاتمی را احیا کنند اما برهمگان روشن است که تاریح مصرف اقای خاتمی گذشته است.

– دولت امروز دولت اصلاحات نیست اما اصلاح طلبان به زور می خواهند خود را به دولت یازدهم بچسبانند تا شاید از این گذر اصلاحات را زنده کنند رئیس جمهور فعلی تفکر و شیوه خاص خود را دارد و اصلاً اینگونه نیست که وی را دنباله روی اقای خاتمی بدانیم اما از آنجا که حیات سیاسی اجتماعی اصلاح طلبان به این مسئله گره خورده است می خواهند دولت یازدهم را به نام خود تمام کنند.

– دولت محترم فضایی را برای اینکه تمام سلیقه ها به میدان بیایند فراهم کرد اما اینها فرصت را مناسب دیدند تا فرد مورد نظر را خود زنده کنند اما انتشار عکس و دفاعیات شاذ از دیدار با خاتمی نمی تواند خیانت هایی که وی در سال ۸۸ مرتکب شده است را از اذهان مردم پاک کند. بعد از گذشت ۵ سال از فتنه ۸۸ خیلی از هیجانات فروکش کرده است و می شود در مورد آن روزها قضاوت تاریخی کرد که چه جفایی در حق نظام شد.

– این روزها بعضی از این آقایانی که به دیدار خاتمی رفته اند، جوابیه هایی منتشر کرده اند و به گذشته های خود بالیده اند و عکس جبهه رفتن خود را منتشر کرده اند اما حضرت امام جواب اینها را داده است و فرموده است که میزان حال افراد است.

– به قول حضرت آقا شمر هم روزی رزمنده و جانباز بود ولی وقتی روی سینه امام حسین نشست دیگر گذشته وی برای او افتخار محسوب نمی شد پس عکس در جبهه دلیل بر صحت دیدار با سران فتنه نمی شود.

– هجمه ایی که این روزها اصلاح طلبها نسبت به حجت الاسلام حاجتی، امام جمعه اهواز داشته اند واقعا زشت و غیرقابل قبول و نشان دهنده این است که با این همه ادعا و شعار زنده باد محالف من آنها تحمل شنیدن صدای مخالف و منتقد خود را ندارند.

منبع: رهیاب

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز باران
١٧(°C)
وزش باد ٧(mph)
فشار ٢٩.٧۵(in)
محدوده دید ١.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٧۵(in)