تشریح چگونگی آزاد شدن جوان ربوده شده دزفولی توسط فرمانده انتظامی دزفول

فاقد دیدگاه 1137 Views

سرهنگ علی الهامی در گفتگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: حوالی ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه شامگاه سه شنبه در خیابان مقاومت یک جوان دزفولی ۲۷ ساله به نام ” حسن لطفی”  توسط افرادی ربوده شد.
وی افزود: مطابق با اظهارات شاهدان و اطلاعات جمع آوری شده مشخص شد که  آدم ربایان دو نفر بوده و مجهز به سلاح شکاری بوده اند  که پس از ربودن این جوان با خودروی سواری خود به سرعت از محل متواری شده اند.
فرمانده انتظامی دزفول گفت:آدم ربایان در همان شب در تماس با خانواده این جوان، در قبال آزادی وی درخواست پول کردند.
الهامی با بیان اینکه پس از وقوع این حادثه بلافاصله نیروهای انتظامی و قضایی عملیات خود را آغاز کردند، گفت: با اقدامات انجام شده سرنخ هایی در این خصوص به دست آوردیم و از همان ابتدای کار عوامل زحمت کش نیروی انتظامی، اداره اطلاعات و دادستانی شهرستان به پشتوانه تجهیزاتی که داشتیم این اقدام را لحظه به لحظه رصد کردیم.
وی بااشاره به اینکه با این اقدامات مخلصانه نیروهای انتظامی و اطلاعاتی شهرستان توانستیم  عرصه را بر آدم رباها تنگ کنیم، افزود: درنهایت امروز در حالی که مبلغ مورد نیاز این آدم رباها را نیز جمع آوری کرده بودیم و به موقعیت نزدیک شده بودیم این افراد، جوان ربوده شده را در کنار باغی در صفی آباد رها کرده و گریختند.
فرمانده نیرو انتظامی شهرستان دزفول با تاکید براینکه این آدم رباها کاملا شناسایی شده و به زودی دستگیر خواهند شد، گفت: درحال حاضر جوان آزاد شده برای بیان اتفاقات رخ داده در اداره آگاهی دزفول و درکنار ما و مسئولان قضایی شهرستان حضور دارد، ضمن اینکه حال عمومی وی خوب است و به زودی به آغوش خانواده باز خواهد گشت.
سرهنگ الهامی  در ادامه عنوان کرد: در این چندروز اخیر نیروهای امنیتی و قضایی شهرستان در پی اتفاق رخ داده مبنی بر قتل فرزند چشم پزشک شهر توسط سارقان و نیز ربوده شدن این جوان شریک غم خانواده این دو عزیز و ناراحتی مردم بودیم و تمامی انتقادات و اخبار کذب را به جان خریدیم و تحمل کردیم تااینکه خداوند مزد زحمات بی دریغ ما را داد و هم توانستیم مظنون قتل فرزند جوان آن چشم پزشک را شناسایی و دستگیر کنیم و هم اینکه با اقدامات مستمر و شبانه روزی توانستیم این آدم رباها را مجبور به آزادی جوان گروگان گرفته شده کنیم.
وی یادآور شد: در تمام این چندروز نیروهای انتظامی، اطلاعاتی و قضایی شهرستان آرام و قرار نداشتند و حتی از استراحت خود نیز گذشتند تا این پیام را به مردم برسانند که نیروی انتظامی همیشه آگاه و هوشیار است و قاطعانه با تمام این ناامنی ها و عاملان آنها برخورد خواهد کرد و با ایمان به خداوند و با یاری دستگاه های قضایی شهرستان آنها را به سزای اعمالشان خواهیم رساند.
فرمانده انتظامی شهرستان دزفول امنیت پایدار را ارمغان این پیگیری و اقدامات شبانه روزی نیروهای انتظامی شهرستان برشمرد و افزود: در چندروز گذشته با وقوع این حوادث متاسفانه در فضای مجازی عده ای با پیاده کردن افکار خود قصد داشتند مردم را سوار بر موج کنند تا احساس ناامنی را در دزفول بسط دهند اما ما سکوت کردیم تا بتوانیم در آرامش کار خود را انجام دهیم.
سرهنگ الهامی ادامه داد: اما حال از شهروندان تقاضا داریم در اینگونه مواقع اسیر احساسات نشوند و به جای گوش دادن به اکاذیب آن عده مذکور، مستقیما از ما پاسخ بخواهند و مطمئن باشند که ما در نیروی انتظامی شهرستان با اقتدار و صادقانه مسائل را با آنها در میان خواهیم گذاشت.
وی موفقیت دردستگیری عامل قتل جوان دزفولی و آزاد شدن جوان دیگر از چنگال آدم رباها را حاصل تلاش نیروهای انتظامی، اطلاعاتی و قضایی شهر و خون شهدا برشمرد و افزود: مردم نیز برای ما و برای تداوم امنیت پایدار که تمام هدف ما است دعا کنند و ما نیز قول می دهیم همیشه با تمام توان بااین لباس به مردم خدمت کنیم و آرامش و امنیت پایدار که حق این مردم خوب شهرستان است را به آنها هدیه کنیم. ضمن اینکه از خبرنگاران دزفولی نیز در جهت پیگیری های مکررو زحماتی که این روزها با اتفاقات رخ داده کشیدند تشکر می کنیم.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز ابری
٢٣(°C)
وزش باد ٩(mph)
فشار ٢٩.۶٣(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
رطوبت ٢٩.۶٣(in)