معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد اروند خبر داد

تقاضای دریافت مرخصی خودروهای پلاک اروند تنها از طریق اینترنت

فاقد دیدگاه 76 Views

 به گزارش دیدنا محمدرضا معتمدی گفت: تمام مالکان خودروهای وارده با رویه منطقه آزاد اروند که تقاضای دریافت مرخصی در شهریورماه امسال را دارند، باید به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری تقاضای خود را ارائه کنند.

وی اضافه کرد: برای این منظور مالکان خودروهای پلاک اروند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.arvandfreezone.com => خدمات الکترونیک => سامانه خودرو => سامانه ترخیص خودروهای اروند، می‌توانند نسبت به ثبت نام و دریافت نوبت از یکم تا پانزدهم مرداد ماه جاری اقدام کنند.

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند از ثبت نام مختص خودروهای با حجم کمتر از ۲۵۰۰ سی سی، گذشت یک سال از تاریخ آخرین مرخصی، داشتن اعتبار کافی بیمه نامه‌های تضمینی و ثبت تقاضا به صورت دقیق، کامل، صحیح و مطابق با موارد خواسته شده به عنوان شرایط لازم برای ثبت نام آنلاین از طریق اینترنت نام برد.

معتمدی تصریح کرد: برابر اعلام پلیس راهور آن دسته از خودروهایی که به طریق وکالتی نقل و انتقال شده‌اند امکان دریافت مرخصی به صورت آنلاین آنلاین را ندارند لذا حضور مالک و صاحب سند جهت دریافت مرخصی الزامی است.

وی بار دیگر یادآور شد: از این پس همه ثبت نام‌ها برای دریافت مرخصی ویژه خودروهای پلاک اروند به شکل ثبت نام آنلاین از طریق اینترنت انجام می‌شود.

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
١٢(°C)
وزش باد ٢(mph)
فشار ٣٠.٠۴(in)
محدوده دید ١.٠(mi)
رطوبت ٣٠.٠۴(in)