با حکم ریاست واحد صورت گرفت

تودیع و معارفه چهار مدیر ارشد دانشگاه آزاد دزفول

فاقد دیدگاه 1112 Views

به گزارش دیدنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول، در جلسه ای با حضور اعضای هیأت رئیسه این واحد دانشگاهی، مراسم تودیع و معارفه چهار نفر از مدیران ارشد واحد دزفول انجام شد.
بر اساس این گزارش در این جلسه از خدمات و تلاشهای آقایان مهندس وحید خرمشاهی در مدت زمان مدیریت پژوهشی، مهندس عبدالرحیم محمد پور درزمان تصدی مدیریت دانشجویی، آقای عبدالمجید مصلح در سمت مدیر اداری و همچنین مهندس امین مهران زاده در سمت مدیریت فناوری واحد تقدیر و تشکر بعمل آمد.
در ادامه طی احکامی جداگانه از طرف دکتر ناصر سراج خرمی ریاست واحد دزفول، آقایان مهندس مهدی زیره زاده به سمت مدیر پژوهشی، آقای عبدالمجید مصلح به سمت مدیر دانشجویی، مهندس غلامعلی حاجی شرفی به سمت مدیر اداری و مهندس انصاری اصل به سمت مدیریت فناوری واحد دزفول منصوب گردیدند.
دکتر ناصر سراج خرمی ضمن تقدیر و تشکر از جدیت و پشتکار مدیران قبلی، برای مدیران جدید آرزوی موفقیت کرد و ابراز امیدواری نمود تا با تلاش و تعهد مدیران منصوب شده در کنار معاونین مربوطه در راه پیشرفت و تعالی واحد گام برداشته و واحد را بیش از پیش سرافراز نمایند.
همچنین مهندس ورجاوند” معاونت اداری و مالی، دکتر براتی” معاونت پژوهش و فنآوری، و دکتر سید علی فاضل زاده” معاونت دانشجویی نیز ضمن تقدیر از مدیران اسبق زیر مجموعه خود، حمایت خود را از مدیران جدید پیشنهادی خود اعلام داشتند.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
١٢(°C)
وزش باد ٢(mph)
فشار ٣٠.٠۴(in)
محدوده دید ١.٠(mi)
رطوبت ٣٠.٠۴(in)