رئیس اداره آموزش و پرورش دزفول خبر داد

ثبت‌نام بیش از ۵۷ هزار دانش‌آموز در مدارس مختلف دزفول

فاقد دیدگاه 59 Views

غلامرضا نصراله‌پور  با بیان اینکه تاکنون ۵۷ هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز برای سال تحصیلی جدید در مدارس این شهرستان ثبت‌نام کرده‌اند، اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود امسال حدود ۶۷ هزار دانش‌آموز در مدارس مقاطع مختلف دزفول ثبت‌نام کنند.

وی افزود: امسال ۳۷۶ واحد آموزشی در سطح شهرستان پذیرای دانش‌آموزان خواهند بود.

رئیس اداره آموزش و پرورش دزفول در خصوص چگونگی رسیدگی این اداره به شکایات مربوط به ثبت‌نام عنوان کرد: اداره آموزش و پرورش دزفول از طریق سامانه پیامکی، تلفن‌های بازرسی و یا به صورت حضوری، آماده رسیدگی به شکایت‌های مردمی در زمینه ثبت‌نام است.

نصرالله‌پور، عدم رعایت کروکی و درخواست مکرر برای ثبت‌نام در مدارس خاص مانند مدرسه شاهد را از جمله بیشترین دلایل شکایات در این روزها عنوان کرد و افزود: توصیه می‌کنیم خانواده‌ها در راستای حفظ نظم و رعایت قوانین آموزش و پرورش، فرزندان خود را در مدارس موجود در محل سکونت خود ثبت‌نام کنند.

وی در ادامه، از اولیای دانش‌آموزان پایه‌های ورودی اول ابتدایی و پایه اول دبیرستان دوره اول، تسریع در ثبت‌نام فرزندان خود را خواستار شد و اضافه کرد: همچنین خانواده‌ها باید هر چه سریع‌تر در موعد مقرر نسبت به انتخاب رشته پایه دوم دبیرستان دوره دوم و ثبت‌نام فرزندان خود در دوره‌های پیش‌دبستانی اقدام کنند.

رئیس اداره آموزش و پرورش دزفول در پایان خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم آمار ثبت‌نام بزرگسالان و پیش‌دبستانی‌ها را نیز به آمار ۶۷ هزار دانش‌آموز مقاطع مختلف اضافه کنیم در این صورت تعداد دانش‌آموزان شهرستان بیش از ۷۳ هزار نفر خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
٢١(°C)
وزش باد ١۴(mph)
فشار ٢٩.٨٧(in)
محدوده دید ٠.٩(mi)
رطوبت ٢٩.٨٧(in)