نصراله دهقانی؛ مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان:

جاده اهواز- سوسنگرد – چذابه اولویت اول ما در بهسازی جاده های خوزستان است

فاقد دیدگاه 698 Views

به گزارش دیدنا به نقل از خوزنیوز، مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: بهسازی و تعریض جاده اهواز – سوسنگرد – چذابه اولویت اول این اداره کل است ولی به دلیل کمبود اعتبارات این طرح به‌ صورت مرحله به مرحله انجام می‌ شود.
نصراله دهقانی در پاسخ به سوال خبرنگار خوزنیوز در مورد وضعیت اسفبار جاده سوسنگرد به بستان و چذابه که  اخیرا منجر به تصادفات زیادی نیز شده است، گفت: جاده اهواز – حمیدیه – بستان – چذابه اولویت‌ نخست ماست و چندین پیمانکار نیز در آن مشغول به کارند، اما مشکل اصلی ما نبود اعتبار و تخصیص نیافتن آن است. ما در استان با کمبود اعتبارات مواجه هستیم بطوری که سال گذشته تنها ۳۰ درصد از اعتبار تعیین شده دریافت گردید.
وی افزود: با بودجه حداقلی ما، بهترین کار آن بود که در هر بازه بر یک قسمت متمرکز باشیم، در حالی که در گذشته به هر دلیل اعتبارات میان چند جاده توزیع می‌شد؛ اما ما این وضعیت را متوقف کردیم و با همین اعتبارات اندک کم‌کم کار را پیش می‌بریم.
نصراله دهقانی اظهار داشت: رویکرد ما بهسازی جاده است و با اعتبارات موجود امسال تنها می توانیم ۱۲ کیلومتر از جاده سوسنگرد- چذابه را از محل اعتبارات راهداری اصلاح و بهسازی کنیم و باند دوم که سوسنگرد، هویزه، بستان و بستان-عبدالخان را برمی‌گیرد از محل اعتبارات نفت تامین می‌شود و هنوز اعتبار آن به ما تحویل داده نشده‌است.
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان ادامه داد: از آن جا که نمی‌توانیم منتظر دریافت اعتبار نفت بمانیم، بنا داریم امسال وضعیت موجود را به‌صورت مرحله به مرحله بهسازی کنیم.وی گفت: جاده ترانزیتی سوسنگرد به چذابه، دروازه استان به خارج از کشور و به بیانی آبروی ماست، زیرا هم حمل و نقل از طریق آن انجام می‌شود و هم پذیرای مسافران داخلی و خارجی است و گرچه اتمام آن تا پایان سال امکان پذیر نیست، اما به‌صورت تکه تکه انجام می‌شود.

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز ابری
٢٣(°C)
وزش باد ٩(mph)
فشار ٢٩.۶٣(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
رطوبت ٢٩.۶٣(in)