هلاکت پیشمرگ تروریست حزب دمکرات دراشنویه

حزب دمکرات شروع فعالیت های تروریستی را رسما اعلام کرد

فاقد دیدگاه 18 Views

همانطوریکه در خبر فوری روز گذشته از ورود تیم های تروریستی حزب منحله و جنایتکار حزب دمکرات کردستان(شاخه خالد عزیزی)،خبر داده بودیم که طی آن ۲ نفر از سربازان مرزبانی کشورمان به مقام شامخ شهادت رسیدند،و وعده داده بودیم بصورت لحظه به لحظه و اختصاصی،جزئیات بیشتر این حادثه تروریستی را اطلاع رسانی کنیم،خبر هلاکت پیشمرگ مسئول یکی از این تیمهای دمکرات خبررا در منطقه اشنویه آذربایجان غربی اعلام می کنیم.
به گزارش دبدنا به نقل از بولتن نیوز، این پیشمرگ مطرح و مسئول یکی از تیم های اعزامی ترویستی حزب دمکرات کردستان شاخه خالد عزیزی بنام هژار قاسمی اهل مهاباد از توابع استان آذربایجان غربی بود که به سزای جنایاتش در چند روز اخیر رسید.

بولتن نیوز که لحظه به لحظه اخبار ورود و تحرکات تیم های تروریستی دمکرات را بصورت اختصاصی پوشش خبری می دهد،روز گذشته از ورود چند تیم تروریستی به کشور و شهادت ۲ تن از سربازان و مرزبانان کشورمان خبر داده بود.

حزب منحله دمکرات کردستان حتی  ضمن تایید حضور تیم های تروریستی اش در کشورمان به جمهوری اسلامی ایران هشدار داده است که اقدامات تروریستی اش را گسترش می دهد!

این گروهک تروریستی همچنین اعلام کرد از کردستان عراق اعلام می کنیم با ورود این تیمها به ایران و تیمهای بعدیمان در کردستان ایران اقدامات مسلحانه مان را افزایش می دهیم.!
حضور تیم های تروریستی در مناطق مرزی غرب کشور در حالی روی می دهد که روابط اقلیم با جمهوری اسلامی ایران توسعه یافته و به نظر می رسد این گروهکها در تلاش هستند با اقدامات تروریستی این روابط را تیره کرده و آب به آسیاب دشمنان اقلیم و جمهوری اسلامی ایران بریزند

سرویس : آخرین خبرها

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Haze
٢٢(°C)
وزش باد ٧(mph)
فشار ٢٩.٨٩(in)
محدوده دید ٢.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٨٩(in)