جدیدترین جنایت اسرائیل؛

حمله وحشیانه به مدرسه وابسته به سازمان ملل! / تصاویر دلخراش انتقال دهها کودک فلسطینی به بیمارستانها

فاقد دیدگاه 2037 Views
ارتش رژیم صهیونیستی پس از کشتار غیرنظامیان در دو منطقه الشجاعیه غزه و خزاعه خان یونس امروز کشتار جدیدی را در بیت حانون در شمال نوار غزه مرتکب شد.
به گزارش سرویس بین الملل دیدنا؛ حمله هوایی به مدرسه وابسته به سازمان ملل در شمال نوار غزه، جدیدترین جنایت اسرائیل در غزه است.خبرها از آن حکایت دارد که ارتش رژیم صهیونیستی با شلیک ۳ گلوله توپ و یک موشک بالگرد آپاچی مرتکب این جنایت شده است.هزاران زن و کودک که پس از تهدیدات اسرائیل مجبور به ترک خانه های خود شده بودند در این مدرسه وابسته به سازمان ملل پناه گرفته بودند که هدف حمله ارتش اسرائیل قرار گرفتند.

شمار شهیدان مدرسه پناهگاه فلسطینیان در بیت حانون در شمال نوار غزه به بیش از ۱۵ نفر رسید.

تصاویر دلخراش انتقال دهها کودک فلسطینی به بیمارستانها در شمال نوار غزه 

در همین حال، شبکه الاقصی در خبری فوری گزارش داد سه بیمارستان در شمال نوار غزه پذیرای دهها کودک فلسطینی شده اند که در مدرسه ای وابسته به آژانس امداد و نجات سازمان ملل متحد در بیت حانون در شمال نوار غزه شهید یا زخمی شده اند. 

جنگنده های رژیم صهیونیستی عصر امروز این مدرسه را بمباران کردند. 

تصاویر کودکانی که با جراحات فراوان به بیمارستانها منتقل می شوند بسیار دلخراش است. آنان از درد فریاد می زنند و بی تابی می کنند. مردمی که در اطراف بیمارستانها برای کمک تجمع کرده اند با شتاب کودکان را به داخل بیمارستان منتقل می کنند. تصاویر حیاط مدرسه و خون کودکان فلسطینی روی سنگ فرش آن به خوبی قابل مشاهده است.

 

این درحالیست که شبکه تلویزیونی القدس لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: ارتش رژیم صهیونیستی امروز کشتار دوگانه را در دو منطقه خزاعه در جنوب و بیت حانون در شمال نوار غزه مرتکب شد.

 

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
١۶(°C)
وزش باد ٧(mph)
فشار ٢٩.٩۵(in)
محدوده دید ٠.۶(mi)
رطوبت ٢٩.٩۵(in)