رئیس دادگستری استان خوزستان :

حوادث اخیر ماهشهر توسط افراد معاند و منحرف صورت گرفت/ رفتارهای ناهنجارانه ناشی از عملکرد نادرست دستگاه های فرهنگی است

فاقد دیدگاه 21 Views

به گزارش دیدنا محمدباقر الفت رئیس دادگستری استان خوزستان در گفتگو با رهیاب در خصوص آتش سوزی های زنجیره ایی در ماهشهر اظهار داشت:مسائلی که در ماهشهر اتفاق افتاد توسط یک افرادی صورت گرفت که از نظر اعتقادی دچار انحراف هستند و معاند مسائل دینی و مذهبی می باشند.
وی ادامه داد:چیزی که مسلم است دستگاه قضا به جد روبروی این افراد خواهد ایستاد و با آنها برخورد شدید می کند تا ریشه این موضوعات را در  آوریم و بزودی نتیجه آن را به مردم اعلام می کنیم.
رئیس دادگستری استان خوزستان  در خصوص روزه خواری عنوان داشت:متاسفانه امسال فضای روزه خواری در ملا عام تشدید شد و برخی ها به دلایل مختلف اقدام به روزه خواری در سطح جامعه می کردند و ذهن شهروندان روزه دار را آزرده کرده بودند.
وی افزود:عده ایی با این فسق علنی حرمت رمضان را شکستند، از این جهت تصمیم گرفته شد تا شعب سیار در اهواز و بعضی شهرستان های خوزستان راه اندازی شود تا با این پدیده برخورد شود.
محمدباقر الفت تصریح کرد:قطعا مسائل مربوط به منکرات در حوزه مسائل فکری و اعتقادی رخ می دهد و عرصه گردانان این حوزه دستگاه های فرهنگی هستند هرچقدر متولیان فرهنگی تلاش بیشتری در عرصه کارفرهنگی کنند قطعا آثار مثبت آن را در رفتار مردم خواهید دید.
وی ادامه داد:اگر رفتارهای ناهنجارانه از مردم دیده شود از این اثر پی به این موثر می بریم که دستگاه های فرهنگی به وظیفه ذاتی خود به درست عمل نکرده اند.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Haze
٢٢(°C)
وزش باد ٧(mph)
فشار ٢٩.٨٩(in)
محدوده دید ٢.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٨٩(in)