دادستان دزفول:

حکم متهم پرونده کلاهبرداری ۴۰۰ میلیارد ریالی صادر شد

فاقد دیدگاه 27 Views

دادستان دزفول از صدور حکم متهم پرونده کلاهبرداری ۴۰۰ میلیارد ریالی خبر داد و گفت: فرد مذکور با تشکیل یک شرکت در زمینه تولید کمپوست از حدود یکهزار و ۵۰۰ نفر کلاهبرداری کرده است.

به گزارش دیدنا احمد قهرمانی در اینباره افزود: الف – پ متهم اصلی این پرونده میلیاردی با تاسیس یک شرکت در زمینه تولید کمپوست فعالیت داشت اما به تعهدات خود در قبال دریافت سرمایه مردم عمل نکرد.
وی اظهار کرد:علاوه بر نامبرده چند نفر دیگر از اعضای شرکت تعاونی م – س که در این زمینه فعالیت داشته اند نیز حکم آنها صادر شده اما اجرای حکم هنوز قطعی نشده است.
دادستان دزفول افزود:در صورت عدم اعتراض متهم حکم صادره قطعی شده اما در صورتیکه متهم به حکم اعتراض کند پرونده به دادگاه تجدید نظر ارجاع داده می شود و پس از بررسی نهایی حکم نهایی به اطلاع مردم رسانده می شود.

قهرمانی افزود:علاوه بر مدیر عامل شرکت مذکور چند نفر دیگر از اعضای این شرکت در حکم اولیه صادره به زندان ، رد مال و جریمه محکوم شده اند.

وی اظهار کرد: این حکم بزودی نهایی و اجرا خواهد شد.
در پی شکایت شماری از شهروندان از شرکت م – س که در زمینه تولید کمپوست فعالیت داشت عوامل اصلی این شرکت تعاونی در سال ۱۳۹۳ دستگیر شده و پرونده آنها پس از تکمیل به شعبه ۱۰۵جزایی دزفول ارجاع شد.
دادستان دزفول با اشاره به تلاش گسترده دستگاه قضایی برای رسیدگی به پرونده این شرکت افزود:با توجه به تعداد زیاد شکات دستگاه قضایی تلاش گسترده ای برای شناسایی و دستگیری مدیر عامل و عوامل اصلی این شرکت انجام داد.
علاوه بر پرونده شرکت م – س به اتهام کلاهبرداری پرونده شرکت ن – ک نیز که در این زمینه فعالیت داشت با بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری از ۶۰۰ نفر در دستگاه قضایی دزفول در دست بررسی است.
ایرنا

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
١۶(°C)
وزش باد ٧(mph)
فشار ٢٩.٩۵(in)
محدوده دید ٠.۶(mi)
رطوبت ٢٩.٩۵(in)