هشدار

خطر در کمین دانشجویان دختر دانشگاه پیام نور شوشتر

فاقد دیدگاه 1972 Views

بنابر اظهارات دانشجویان این مرکز وسایل ایاب و ذهاب به دانشگاه بسیار محدود است به طوری که تنها دو دستگاه مینی بوس برای این کار وجود دارد، بنابراین در زمانی که این مینی بوس ها نباشند دانشجویان برای رفتن به مرکز شهر مجبور هستند تا مسیری به طول یک کیلومتر را برای رسیدن به دانشگاه آزاد شوشتر وسوار تاکسی شدن بپیمایند.
نکته قابل توجه این است که با توجه به اینکه این دانشگاه در مسیر جاده شوشتر به گتوند می باشد، بارها دیده شده است که دانشجویان بویژه دانشجویان دختر هنگامی که قصد پیمودن این مسیر و رسیدن به تاکسی ها را دارند مورد آزار و اذیت ماشین ها و موتورسواران قرارگرفته اند.
با توجه به اینکه بسیاری از دانشجویان مجبور هستند که این مسیر را پس از غروب آفتاب و در تاریکی بپیمایند ناگفته پیداست که خطراتی نظیر سرقت، زورگیری، تجاوز و … در کمین دانشجویان و بویژه دانشجویان دختر این مرکز دانشگاهی می باشند.
از طرفی با توجه به اینکه حادثه یکبار رخ می دهد از مسئولان انتظار می رود که هرچه سریعتر یا در جهت اصلاح وضعیت کنونی و افزایش سرویس های ایاب و ذهاب اقدامی انجام دهند و یا با تعامل و رایزنی با مسئولان انتظامی شوشتر فکری در جهت افزایش ضریب ایمنی و امنیت دانشجویان این دانشگاه بکنند.
گفتنی است که بنابر اظهارات دانشجویان این مرکز فاقد نیروی حراست نیز می باشد که این امر نیز به نوبه خود بر مشکلات دانشگاه پیام نور شوشتر افزود است.

منبع: موج چهارم

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز ابری
٢٣(°C)
وزش باد ٩(mph)
فشار ٢٩.۶٣(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
رطوبت ٢٩.۶٣(in)