دشمن بدنبال نفوذ فرهنگی و نفوذ بر مراکز تصمیم گیری کشور است

فاقد دیدگاه 30 Views

فرمانده تیپ حضرت مهدی (عج) سپاه خوزستان گفت:دوران دفاع مقدس به برکت خون شهدا و ایثارگری رزمندگان به افتخاری ماندگار برای ملت ایران تبدیل شده است.
به گزارش شبکه خبری دز، سردار “علی رجبی” روز سه شنبه در آیین رژه نیروهای مسلح در جوار شهدای دزفول با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی افزود:ملت ایران با برخورداری از روح ایمان ،ایثار و شهادت طلبی و تبعیت از ولایت فقیه در برابر تعرض ناجوانمردانه دشمن ایستاد و فرهنگ مقاومت را در جامعه نهادینه کرد.
وی به حضور مقتدرانه نیروهای مسلح در میدان عزت و افتخار اشاره کرد و گفت: شکوفایی و وحدت نیروهای مسلح مایه عزت ایران اسلامی است و این همدلی و وحدت نیروهای مسلح و ملت موجب اقتدار نظام اسلامی شده است.
امام جمعه دزفول نیز در این آیین گفت:ایثار و مقاومت مردم در جنگ تحمیلی نشانه صبر و استقامت مردم در دوران دفاع مقدس است .
حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی افزود:فرهنگ ایثار ، جهاد و شهادت توانست مردم را در مقابل هجمه های دشمن حفظ کند ضمن اینکه صبر و پایداری خانواده شهدا موجب شکست دشمن شد.
وی با بیان اینکه ملتی که به شهادت عشق می ورزد شکست ناپذیر است افزود:دشمن به دنبال نفوذ در ایران اسلامی است ولی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با صلابت و هوشیاری هر چه تمام تر اجازه هیچ گونه فرصتی را به دشمن نخواهند داد.
امام جمعه دزفول به وضعیت مقتدرانه نیروهای مسلح اشاره کرد و گفت:دشمن بدنبال نفوذ فرهنگی و نفوذ بر مراکز تصمیم گیری کشور است لذا باید پایه های استقامات و ایثار را چنان محکم کرد که دشمن توان نفوذ نداشته باشد.
حجت الاسلام قاضی دزفولی به همزمانی دهه ولایت و هفته دفاع مقدس اشاره کرد و اظهار داشت:باید ایمان قلبی و باورهای دینی با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری مستحکم تر شود.
در نخستین روز هفته دفاع مقدس نیروهای مسلح شمال خوزستان با انجام رژه در جوار شهدای دوران دقاع مقدس بار دیگر با آرمان های امام راحل (ره) و شهدا تجدید میثاق کردند.
به گزارش ایرنا:نیروهای نظامی پادگان شهید باکری ، تیپ ۲۹۲ زرهی،پایگاه چهارم شکاری ، ،تیپ شهید آزادی ، فرمانده آماد و پشتیبانی منطقه ۶ جنوب غرب نزاجا ، پدافند هوایی ، فرماندهی انتظامی ، تیپ حضرت مهدی(عج) و نیز گردان ۳۰۳ امام حسین(ع) ، گردان نمونه حلقه های صالحین ،یگان های رزم موشک انداز ، گردان یکم بیت المقدس حوزه مالک اشتر همچنین نیروهای عملیات ، ترابری و اورژانس از مقابل جایگاه رژه رفتند.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
١٢(°C)
وزش باد ٢(mph)
فشار ٣٠.٠۴(in)
محدوده دید ١.٠(mi)
رطوبت ٣٠.٠۴(in)