دیدار بسیج ادارات دزفول با جانبازان جنگ تحمیلی این شهر

فاقد دیدگاه 43 Views

درایام هفته دفاع مقدس حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول با جانبازان این شهر دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش دیدنا، فرمانده حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول در این دیداربا اشاره به اینکه دلجویی و تکریم این عزیزان از مهمترین وظایف مدیران شهری است اظهار داشت: خانواده معظم شهدا و جانبازان چشم و چراغ این نظام اسلامی هستند و باید به گونه ای گام برداریم تا با اقدامات مفید خود رضایت آنان را فراهم کنیم.
وی ایستادگی و پایداری جانبازان را ستودنی خواند و گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطر این قشر رسالت بزرگ همگان است.
فرمانده حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول گفت:‌ جانبازان یادگار آزمایش‌های بزرگ ملی بوده و همواره به عنوان الگوی صبر و مقاومت نزد ایرانیان ارج نهاده شده‌اند.
وی اظهار داشت: جانبازان به عنوان افرادی که مهر و نشان جنگ تحمیلی را بر جسم خود به یادگار دارند، نشانه‌های خداوند بر روی زمین هستند تا مردم با تدبر در آنان هدایت یابند.
پژوهیده به بیان فرازهایی از بیانات مقام معظم رهبری در ارتباط با جایگاه جانبازان پرداخت و خاطرنشان کرد: جوانان و نوجوانان جامعه ما برای رشد و تعالی خود و دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی نیازمند الگوی مناسب هستند.
وی اضافه کرد: جانبازان به عنوان افرادی که قدرت‌های خدادادی به ودیعه گذاشته شده در نهادشان را به کار گرفتند و با صبر و مقاومت خود شگفتی‌ها آفریدند، یکی از بهترین الگوهای ممکن در عصر حاضر بر روی زمین هستند که نباید از برکت وجود آنان غافل شد.
در پایان این دیدار، با اهدای لوح سپاس از فداکاری و شجاعت جانبازان گرانقدر قدردانی شد.

سرویس : آخرین خبرها

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
١۶(°C)
وزش باد ٧(mph)
فشار ٢٩.٩۵(in)
محدوده دید ٠.۶(mi)
رطوبت ٢٩.٩۵(in)