استاندار خوزستان خبر داد

راه‌اندازی سایت نمایشگاه تولیدات درون استانی در خوزستان

فاقد دیدگاه 78 Views

عبدالحسن مقتدایی ظهر امروز در نشست کارگروه خرید داخلی استان در سالن شهید رجایی استانداری اظهار کرد: امروز باید شرایطی را ایجاد کنیم تا بتوانیم به بهبود فضای اقتصادی که از منویات مقام معظم رهبری و هدف دولت تدبیر و امید است، دست یابیم.
وی اضافه کرد: برای عملیاتی شدن امر حمایت از تولیدات داخلی در ابتدا باید محصولات ساخت استان که دارای استاندارهای لازمه هستند، را شناسایی کرده و به ادارات استان و ذیحسابان دستگاه‌های دولتی جهت معرفی، ارائه می‌شدند.
استاندار خوزستان تصریح کرد: متاسفانه برخی کالاها که وارد استان می شوند توسط فروشندگان درون استانی برند کارخانه‌های داخلی استان را به آنها اضافه می‌کنند که ضربه بزرگی به تولیدات داخلی است.
مقتدایی با بیان اینکه سایت نمایشگاه تولیدات درون استانی در خوزستان راه اندازی شده است گفت: تمام شرکت‌ها و کارخانه‌ها و محصولات درون استانی در این سایت معرفی شده است.
به گفته وی، برای خرید از محصولات درون استانی می‌توان به این سایت مراجعه کنند و این امر مطمئنا می‌تواند رونق مطلوبی را به جهت ارتقای تولیدات داخلی به خوزستان تقدیم کند.
مقتدایی ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ریال خرید خدمات فرهنگی دارند که می‌توان از درآمدی که از خرید تولیدات داخلی حاصل می‌شود برای تقویت برخی دستگاه‌های دیگر استفاده کرد.
وی در پایان عنوان کرد: برخی مسئولان با وجود تولید محصولات باکیفیت در این استان تن به خرید محصولات بی‌کیفیت دیگر استان‌ها می‌دهند که این کار سبب رکود تولیدات داخل استان شده است.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
٢١(°C)
وزش باد ١۴(mph)
فشار ٢٩.٨٧(in)
محدوده دید ٠.٩(mi)
رطوبت ٢٩.٨٧(in)