در پی اعلام نهایی اسامی نامزدهای انتخابات حوزه دزفول

راه اندازی سایت جامع نظرسنجی انتخابات دزفول

فاقد دیدگاه 108 Views

سیستم نظرسنجی این سایت ایده ای کاملا نو و منحصربه فرد است که تاکنون در هیچ نقطه ای از کشور مشابه آن وجود نداشته و از ویژگی های قابل توجهی برخوردار است.

به گزارش دیدنا بنقل از شبکه خبری دز، با توجه به اقدام اخیر برخی سایت ها  مبنی بر ارائه نظرسنجی در زمینه انتخابات پیش رو که در کنار استقبال، با انتقاداتی نیز مواجه بوده و همچنین عدم برخورداری این نظرسنجی ها از امنیت کافی و در نتیجه عدم نتایج صحیح حاصله از این نظرسنجی ها، گروه فرهنگی ،سیاسی و اجتماعی “اندیشه فردای دزفول”  متشکل از تعدادی از جوانان متعهد و متخصص شهرستان دزفول پس از مشورت و ارائه راهکارهای کارشناسی ازسوی اهالی فن،  برآن شد تا سایت جامع نظر سنجی انتخابات مجلس این شهرستان را به نشانی www.Dez10.ir راه اندازی کند.

به گفته طراحان سایت مذکور، سیستم نظرسنجی این سایت ایده ای کاملا نو و منحصربه فرد است که تاکنون در هیچ نقطه ای از کشور مشابه آن وجود نداشته و از ویژگی های قابل توجهی برخوردار است.
شرکت دادن تمام کاندیدهای ثبت نام کرده برای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابات شهرستان دزفول، قراردادن تصاویر تمام نامزدها و مشخصات و سوابق آنها جهت معرفی و آگاهی مخاطبان از جمله مزایای نظر سنجی این سایت است.
نحوه شرکت در نظرسنجی  این سایت به گونه ای است که فرد رای دهنده، بدون نیاز به ثبت نام در سایت، صرفا با وارد کردن شماره تلفن همراه خود می تواند در نظرسنجی شرکت کند، به این صورت که کاربران، با دادن شماره تلفن خود یک کد اختصاصی از سوی سایت دریافت می کنند که با وارد کردن کد مذکور می توانند به نامزد مورد نظر خود رای دهند، ضمن اینکه با هر شماره تلفن صرفا یک بار می توان در این نظرسنجی شرکت کرد که همین امر نیز موجب شده تا امکان خطا و تقلب در نحوه آمار این نظرسنجی به حداقل میزان  خود برسد و جامعه آماری صحیح و قابل استنادی را تحت پوشش قرار دهد.
مدیران این سایت ابراز امیدواری کردند با راه اندازی این سایت بتوانند قدم مثبتی را در راستای هرچه باشکوه تر برگزار کردن مقدمات حضور مردم در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامیبردارند.
آدرس دقیق سایت جامع نظر سنجی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان دزفول: www.dez10.ir

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز ابری
١۵(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٢٩.٧٢(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٧٢(in)