مطالبه مردم از مسئولان دزفول؛

زورگیران را در شهر بگردانید و به اشد مجازات برسانید!

فاقد دیدگاه 29 Views

پایگاه خبری انصارحزب الله دزفول نوشت: هفته گذشته ۲۲ مرداد ماه بود که امام جمعه موقت و مسئول سازمان تبلیغات دزفول در خطبه های نمازجمعه با انتقاد شدید از افزایش چشم گیری زورگیری از سالمندان در دزفول افزود: افزایش این آمار نگران کنده است و همه مسئولین تامین کننده امنیت باید به فکر باشند و هر چه سریعتر مشکل را برطرف کنند. با صدای بلند اعلام می کنم مسئولیت دستگاه قضائی و نیروی انتظامی که تا کنون بسیاری از مشکلات را حل کرده اند به فکر چاره برای این پدیده شرم آور باشند تا پیران ما که ماییه برکت جامعه هستند و کودکان و بانوان با خیالی آسوده در فضای امن جامعه حضور یابند

و اما این هفته نیز امام جمعه دزفول حجت الاسلام قاضی دزفولی در خطبه های ۳۰مردادماه گفت:طبق اطلاعی که مسئولین به ما داده اند با اقدامات صورت گرفته سه نفر از زورگیران که اقدام به زورگیری از پیرمردان می نمودند شناسایی و دستگیر شده که ضمن تشکر از نیروهای انتظامی استمرار توجه به ارتقاء امنیت را خواهانیم.

اکنون مطالبه مردم از مسئولان چیست؟! زور گیران را در شهر بگردانید، این حداقل مطالبه مردم از مسئولان قضایی و انتظامی است، اینان امنیت روانی شهری را مختل کرده اند و این کم جرمی نیست، اینان خانواده هایی را با استرس شدید مواجه کرده اند ، اینان سب ساز شایعه هایی شده اند که این روزها نُقل شبکه های اجتماعی شده اند.

اینان را در شهر بگردانید همانند طرح های مبارزه با اراذل و اوباش و زورگیران که در تهران انجام می شود و از صدا وسیما تصاویر آنها پخش می شوند! همین چند شب پیش بود که تصاویر تعدادی از دستگیر شدگان را پخش نمود ،اهمیت خبری در تهران که خیلی بالاتر از دزفول است ،پس مسئولان برخورد با اراذل و اوباش را علناً انجام دهند ، بگذارید مردم ببینند که چگونه با اقتدار با سارقان برخورد می شود.

بذارید زحمات و تلاشهای شبانه و روزی نیروی انتظامی دزفول مشخص شود و مشخص شود که ناجا مقتدرانه عمل می کند و دستگاه قضایی بدون کوچکترین اغماضی با ناقصان امنیت برخوردی قاطع می نماید، مجرمین باید بی آبرو شوند و اشدمجازات و بطور علنی بر علیه آنان اجرایی شود تا درس عبرتی برای دیگرانی شود که فکر شیطانی در سر می پرورانند

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز باران
١٧(°C)
وزش باد ٧(mph)
فشار ٢٩.٧۵(in)
محدوده دید ١.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٧۵(in)