فرماندار ویژه دزفول:

سپرده مردم دزفول در بانک ها ۷۰ هزار میلیارد ریال است

فاقد دیدگاه 268 Views

به گزارش دیدنا به نقل از ایرنا، فرماندار ویژه دزفول میزان سپرده مردم این شهرستان در بانک ها را ۷۰ هزار میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این سرمایه عظیم که چندین برابر اعتبارات دولتی است باید در راستای توسعه اقتصادی این شهرستان بکار گرفته شود.
“حبیب اله آصفی” روز یکشنبه در دیدار فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان به مناسبت آغاز هفته دولت افزود: یک دهم سرمایه مردم دزفول در بانک ها چندین برابر بودجه سالیانه این شهرستان است.
وی اظهار داشت:با سپرده مردم دزفول در بانک ها می توان بسیاری از مشکلات اساسی این شهرستان را حل کرد ضمن اینکه دزفول از بودجه دولتی بی نیاز خواهد شد.
فرماندار ویژه دزفول افزود:دزفول به رغم برخورداری از آب، خاک و زمین مناسب همچنان در محرومیت بسر می برد.
وی با اشاره به سختی فراوان مردم دزفول در دوران دفاع مقدس خاطر نشان کرد:رفع محرومیت از چهره این شهرستان و فراهم کردن زیر ساخت های لازم در مناطق محروم ، حداقل خدمتی است که می توان برای مردم مقاوم دزفول انجام داد.
فرماندار ویژه دزفول با بیان اینکه با تعامل و همکاری مردم می توان شاهد انقلابی در عرصه های مختلف اقتصادی در این شهرستان بود گفت: دزفول می تواند مجددا جایگاه اقتصادی خود را در بخش بازرگانی ، کشاورزی و گردشگری باز یابد.
آصفی برخی مشکلات اقتصادی را از مهمترین موانع توسعه این شهرستان برشمرد و گفت: ادارات و دستگاههای اجرایی وظیفه دارند در جهت رفع مشکلات اقتصادی گام بردارند.
وی با اشاره به تولید دو میلیون تن محصولات کشاورزی در دزفول گفت: حجم بالای تولیدات کشاورزی در این شهرستان به جای ترسیم چشم اندازی مثبت به مشکلی برای کشاورزی منطقه تبدیل شده لذا باید برای صادرات محصولات کشاورزی به خارج چاره اندیشی کرد.
فرمانده بسیج ناحیه دزفول نیز در این نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید باهنر و رجایی گفت:هر کدام از ادارات بخش کوچکی از دولت هستند که باید با تمام امکانات به مردم خدمت کنند.
سرهنگ ˈعبدالامیر محتشمی رادˈ ابراز امیدواری کرد با همکاری همه ارگان های دولتی مشکلات مردم دزفول به حداقل برسد.
وی گفت:باید با پرورش روحیه مقاومت مردم در دوران دفاع مقدس از مشکلات کنونی جامعه سربلند بیرون آمد.
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه دزفول نیز در این نشست گفت: خوشبختانه تعامل خوبی بین مجموعه مدیران این شهرستان حاکم شده که می توان از این ظرفیت در راستای ارتقای سطح خدمات به مردم بهره گرفت.
ˈ احمد علیپورˈ با اشاره به نقش ارزشمند سپاه و بسیج در دوران جنگ افزود:بسیج و سپاه در حوزه اقتصادی نیز ظرفیت بسیار خوبی برخودار می باشد.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز ابری
٢۴(°C)
وزش باد ٩(mph)
فشار ٢٩.۶٣(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
رطوبت ٢٩.۶٣(in)