سید محمد موسوی: مصدومیتم خیلی جدی نیست

فاقد دیدگاه 962 Views

به گزارش شبکه خبری (دز ان ان)، ملی‌پوش تیم ‌ملی والیبال ایران گفت: ما شانس بزرگی برای حضور در المپیک داریم و من به هیچ وجه نمی‌خواهم از این شانس بگذرم؛ چرا که شاید آخرین باری باشد که در چنین شرایطی برای حضور در المپیک قرار می گیرم.
محمد موسوی، درباره مصدومیت خود در تمرینات تیم ‌ملی والیبال، اظها‌ر کرد:خو‌شبختا‌نه مساله جدی وجود ندارد و دکتر تیم اعلام کرده که با گذشت یک هفته‌ از مصدومیتم می‌توانم تمریناتم را شروع کنم. در این چند روز که من مصدوم شدم همه نگران بودند و از همه تشکر می‌کنم که من را مورد لطف خود قرار دادند و انرژی مثبت به من دادند.
او در ادامه افزود: بعد از مصدومیتم بیشتر معروف شدم و تصمیم دارم از این به بعد هر روز خودم را به مصدومیت بزنم! خبر مصدومیت من خیلی زود همه جا پیچید و باعث نگرانی خانواده‌ام شد. زمانی که من در بیمارستان معاینات اولیه را انجام می دادم نمی توانستم تلفن خودم را جوابگو شوم و همین موضوع باعث نگرانی خانواده‌ و دوستانم شده بود که خیلی این را دوست نداشتم.
سرعتی زن تیم ‌ملی والیبال ایران درباره شدت مصدومیت خود گفت: لحظه‌ای که مصدوم شدم واقعا فکر کردم که تا شش ماه دیگر نمی‌توانم بازی کنم و همه می‌گویند که معجزه‌ای رخ داد که آسیب جدی ندیدم. برخی ها اعلام کردند که با مصدومیتی که من داشتم این امکان وجود داشت که مدت زمان زیادی را از میادین به دور باشم. وقتی در سالن وزنه آمدند من را به بیمارستان منتقل کنند از شدت درد بیهوش شدم ، ولی من مطمئن هستم که دعای خیری پشت سر من بود که مصدومیتم خیلی جدی نشد.
موسوی درباره حضورش در ر‌قا‌بت‌های انتخابی المپیک خاطر‌ نشان کرد: اگر مصدومیت دیگری رخ ندهد و بتوانم با تمام قدرت در خدمت تیم ‌ملی باشم حتما در ر‌قا‌بت‌های انتخابی حضور دارم. ما شانس خیلی بزرگی برای صعود به المپیک داریم و من به هیچ وجه نمی‌خواهم از این شانس بگذرم. شاید این آخرین باری باشد که چنین شانسی برای من وجود دارد چرا که این امکان هست که در دوره بعد در تیم ‌ملی نباشم بنا‌بر‌این باید تمام تلاشم را انجام دهم.
او در پایان گفت: در این چند روزی که مصدوم شدم آمارهای جالبی از عملکرد چند ساله من در تیم ‌ملی در رسانه‌ها و فضای مجازی منعکس شد که من خودم از خیلی از آنها اطلاعی نداشتم. بابت تمام لطف‌هایی که در این مدت به من شد از همه ممنون هستم و حالم از قبل از مصدومیت خیلی بهتر است چرا که انرژی زیادی در این چند روز از همه گرفته‌ام و امیدوارم که بتوانم با آمادگی کامل به تمرینات بر گردم.
ایسنا

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
١۶(°C)
وزش باد ٧(mph)
فشار ٢٩.٩۵(in)
محدوده دید ٠.۶(mi)
رطوبت ٢٩.٩۵(in)