دادستان دزفول :

شناسایی و دستگیری عوامل اصلی حادثه تروریستی صفی آباد دزفول توسط سربازان گمنام امام زمان(ع)

فاقد دیدگاه 560 Views

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول گفت: عوامل حادثه تروریستی صفی آباد دزفول به طور کامل شناسایی و دستگیر شده اند و در انتظار دریافت جزییات بیشتر از سوی وزارت اطلاعات در این خصوص هستیم.

احمد قهرمانی درگفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه عوامل حادثه تروریستی صفی آباد دزفول به طور قطع شناسایی و دستگیر شده اند، اظهار کرد: این عوامل که جزو ۶ مظنون بازداشت شده بودند پس از انجام بازجویی های فشرده سرانجام به جرم و اعمال ننگین خود اعتراف کردند.

وی افزود: مقرر شده تا وزارت اطلاعات طی چند روز آینده جزئیات این حادثه را به صورت کامل برای هموطنان اعلام کند .

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول با اشاره به کشف و ضبط ادوات و سلاح های جنگی از این مجرمان، تصریح کرد: این افراد در گذشته نیز اقدامات اینچنینی انجام داده بودند که در بازجویی ها به تمام آنها اعتراف کردند.

قهرمانی افزود: در حال انجام اقدامات قضایی هستیم تا بلافاصله پس از اعلام جزئیات ازسوی وزارت اطلاعات بتوانیم در خصوص مجازات در نظر گرفته شده برای آنها اظهار نظر کنیم.

به گزارش دیدنا ، در تاریخ ۲۴ مهرماه چندنفر سوار بر یکدستگاه خودروی سواری پژو در شهر صفی آباد عزاداران حسینی هیئت قمربنی هاشم این شهر را به رگبار بستند که دراین عملیات تروریستی دوتن از عزاداران شهید و دو تن دیگر مجروح شدند.

این تروریست ها قصد داشتند در ۴ نقطه دیگر نیز این عملیاتهای مشابهی انجام دهند اما پیش از انجام هرگونه اقدام دیگری توسط نیروهای امنیتی و اطلاعاتی دستگیر شدند.

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز ابری
٢٣(°C)
وزش باد ٩(mph)
فشار ٢٩.۶٣(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
رطوبت ٢٩.۶٣(in)