سعید قاسمی در دزفول؛

“شیخ خاطره” برای پیاده نظام فتنه از عربستان وام گرفت/هدف آن ها از ثبت نام خانوادگی در انتخابات غصب صندلی رهبری است

فاقد دیدگاه 34 Views

ه گزارش دیدنا به نقل از دزفول امروز: حاج «سعید قاسمی» در اجتماع باشکوه ۹ دی در حرم حضرت سبزقبا(ع) در دزفول، دزفول را شهر ایثار و مقاومت خواند و گفت: بلدالصواریخ(شهر موشک ها) عنوان مناسبی برای شهر دزفول است که جانانه در زیر موشک باران های بعثی ها، مقاومت کردند و نام خود را در تاریخ ثبت کردند.

وی از «فتنه ۸۸» به «فتنه بزرگ» یاد کرد و افزود: ۹ دی تقابل جریان ولایت مدار و جریان انحرافی پیشتیبانی شده از خارج در یک بازه هشت ماهه برای براندازی نظام بود که در جریان انحرافی مقابل انقلاب، از آیت الله به نام تا سردار، شیخ و مهندس سرشناس وجود داشت.

این فعال سیاسی، جریان مقابل انقلاب در فتنه ۸۸ را متشکل از ۱۵ گروه معاند مسلح و غیرمسلح اعلام و ادامه داد: در جریان انجرافی، از سواکی تا مسعود رجوی که شهادت ۱۷ هزار نفر از مردم ایران را در پرونده خود دارد، در یک جریان متحد به منظور براندازی نظام، دور هم آمدند و هشت ماه کشور را مشغول خود کردند و نظام را تا لبه پرتگاه پیش بردند.

سعید قاسمی، با بیان اینکه هشت ماه فتنه ۸۸ از هشت سال جنگ تحمیلی بر ما سخت تر گذشت، به نقش رسانه ها و سفارت خانه های خارجی در کشور اشاره و گفت: نفرات اول و یا دوم سفارتخانه های خارجی برای هماهنگی و هدایت جریان فتنه در کف خیابان های تهران بودند و این جریان با قدرت رسانه ای خود، افکار عمومی جهان را علیه نظام اسلامی سمپاشی کردند.

وی، فتنه در تهران را بسیار سنگین خواند و با بیان اینکه باید سالها از فتنه بگذرد تا ابعاد و پیچیدگی های این فتنه معلوم شود، گفت: در فتنه، روزهایی بر ما گذشت که فکر می کردیم همه چیز تمام شد و کار به جایی رسید که محبان انقلاب اسلامی در کشورهای منطقه نگران سقوط نظام شدند.

حاج سعید قاسمی ادامه داد: پس از گذشت چند ماه و با سردادن شعارهایی علیه اصل ولایت فقیه و نظام اسلامی توسط فتنه گران برهمه آشکار شد که انتخابات بهانه است بلکه هدف اصلی سرنگونی نظام بود و فتنه گران تا آخرش را هم رفتند.

این فعال سیاسی کشور، با افشاکردن رابطه پشت پرده شخصی که او، آن را «شیخ خاطره» خواند با پادشاه عربستان، گفت: در دوران فتنه به منظور ایجاد پیاده نظام برای فتنه در دانشگاه، از عربستان وام گرفت.

وی با تاکید بر اینکه دوباره اجازه فتنه گری جدید را نخواهیم داد، یکی از مراکز فرماندهی فتنه ۸۸ را مرکز ساندویچ فروشی وابسته به دختر یکی از خانواده های صاحب نفوذ اعلام و گفت: «ان شاء الله اگر اتفاقی بیفتد، شخصا ساندویچی و آن دخترک را به آتش می کشم و اجازه نمی دهم که کار محاکمه آنها به قوه قضائیه کشیده شود».

سعید قاسمی، ثبت نام خانوادگی در انتخابات آینده را مورد اشاره قرار داد و گفت: تمام هدف آنها غصب صندلی رهبری است و طرح شورای رهبری توسط این افراد در این راستا است.

این فرمانده نظامی در دوران دفاع مقدس، افزود: انقلاب اسلامی در طول دوران خود سه فتنه را پشت سر گذشاته است که هر کدام نسبت به قبلی بزرگتر و پیچیده تر بوده است.

وی از قطع نامه ۵۹۸، و نوشاندن جام زهر به حضرت امام(ره) در سال ۶۸ را اولین فتنه خواند و اظهار کرد: ۱۰ سال بعد، در سال ۷۸، فتنه کوی دانشگاه و اتفاقات مجلس ۱۰ روزی نظام را مشغول خود کرد ولی نتوانست کار به جایی ببرد.

حاج سعید قاسمی، فتنه ۸۸ را پیچیده ترین و بزرگترین فتنه پس از پیروزی انقلاب اسلامی خواند و گفت: پیچیدگی سه فتنه ناکثین، مارقین و قاسطین، در حکومت امیرالمومنین(ع) با درک فتنه های پس از انقلاب اسلامی قابل فهم است.

وی با اشاره به برخی جریانات نفوذی در کشور، اولین جریان نفوذی را بازرگان نامید و ابراز کرد: در ۱۶ آذر -روز دانشجو- امسال، بازگان را دوباره نبش قبر کردند  و دوباره آن را احیا کردند که البته این کار با این رویکردی که در پیش گرفته شده، دور از انتظار نبود.

سعید قاسمی، دومین جریان نفوذی به کشور را بنی صدرا خواند و ادامه داد: بنی صدر از دانشجویی رابط آمریکا بود و در سفارت آمریکا دارای اسم رمز بود ولی به دلیل جایگاه خانوادگی مردم دچار اشتباه شدند و به او رای دادند که پس از یک سال با لباس زنانه از کشور فرار کرد.

وی همچنین به استناد سخنی که انتقاد از ولی فقیه را هم مجاز شمرده است، انتقاد خود را در همین راستا اعلام و افزود: به دلیل اشتباهی که در دو سال گذشته انجام دادیم والبته عمدی نبود و به دلیل عدم وحدت اصولگرایان و وحدت دیگران، دوباره یک جریان انحرافی سرکار آمد که به دلیل این اشتباه به عقیده من روند انقلاب اسلامی ۲۰ سال دچار تاخیر شد.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز باران
١٧(°C)
وزش باد ٧(mph)
فشار ٢٩.٧۵(in)
محدوده دید ١.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٧۵(in)