انصارحزب الله دزفول

فتنه خط قرمز است، عبور و حمایت ممنوع!

فاقد دیدگاه 59 Views

به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله دزفول، خطوط ترسیم شده از سوی رهبر معظم انقلاب در خصوص فتنه را برای همه مسئولان از ارشد گرفته تا مسئولان میانی و شهرستانی لازم الاجرا دانست و مسئولان باید به آن اهتمام ورزند.
در یادداشت انصارحزب الله دزفول که در ویژه نامه “خط قرمز” منتشرشد، آمده است: بررسی نحوه برخورد فتنه گران و حامیان آنها با دو انتخابات ریاست جمهوری دهم(۸۸) و انتخابات یازدهم(۹۲) جالب است، جالبی از این بابت که هر دو انتخابات را یک دولت و یک هئیت اجرایی  و یک هئیت نظارت برگزار کردند؛ اما انتخابات اول را با جنجال و دروغ تقلب به کام ملت تلخ نمودند و در انتخابات دوم ، زمانی که کاندیدای خودشان را مجبور به کناره گیری کرده و پشت سر آقای روحانی پنهان شدند و وی به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد ، شاد شده و انتخابات یازدهم را دموکراتیک ترین انتخابات خواندند! اما واقعاً چه چیزی تغییر کرده بود؟ دولت که همان دولت انتخابات ۸۸ بود و شورای نگهبان نیز همان؟! دروغ و خیانت اینها از اینجا نیز مشخص شد. سرمنش اینهمه هزینه برای نظام فقط قدرت طلبی آقایان بود.
۸ ماه کشور را به آشوب کشیدند، اعتبار نظام را لکه دارکردند، اتهام ناجوانمردانه تقلب را نظام اسلامی زدند ، حمله به ارکان نظام ومقدسات و مقابله با رأی ملت و نظر ولایت را مگر می شود به فراموشی سپرده و با صلواتی از آن گذشت؟!!
جرم فتنه گران ساده نبود که بخواهیم به سادگی از آن بگذریم؛ اگر نبود لطف خداوند متعال و درایت و رهبری حضرت آقا و بصیرت مردم و حضور به موقع در روز ۹ دی ،خدا می داند که اکنون کشورمان به چه وضعی دچار بود!  حال چیزی تغییر نکرده و ارادت مردم نسبت به انقلابی که برایش خون داده اند کاسته نشده و پیمان خود را با ولایت فراموش نکرده و نه خیانت اصحاب فتنه را ! باید به آنان که با هیاهیوی بسیار در پی تطهیر فتنه گرانند و برای رهانیدن سران خائن فتنه از حصر دل می سوزانند بگوییم که «این بو که میاید بوی کباب نیست بلکه الاغ داغ می‌کنند.» . در ۱۶ آذر امسال و پس از آن ،برخی از حامیان فتنه ، به دانشگاهها رفته و سخنانی هتاکانه بر زبان راندند ، اما دیدند که نیروهای حزب الله همچنان در صحنه حاضر و اجازه عرض اندام مجدد به این افراد نخواهد داد (اعتراضات مردمی در مشهد در سخنرانی فائزه هاشمی، در شیراز اعتراض به سخنرانی هادی غفاری، پیشوای ورامین اعتراض به سخنرانی راکعی و…) .
فتنه سال۸۸ طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب از خطوط قرمز نظام است و خطوط ترسیم شده توسط معظم له فقط مختص وزرا نمی باشد ، بلکه مسئولان میانی نیز باید خط و خطوط خود را با فتنه گران و حامیان فتنه ، مشخص و فاصله گذاری کنند.
نباید تریبون در اختیار افرادی قرار داد که یا در فتنه نقش داشته و یا در پی تطهیر عملکرد فتنه گران هستند. شواهد نشان می دهد که جریانی است که نمی‌خواهد کشور روی آرامش به خود ببیند.
برخی افراد صاحب تریبون که وقایع تلخ سال۸۸ را فقط مختص انتخابات و مخالفت با دولت وقت می دانند یا سادگی می کنند و یا شیطنت. چرا که بعد از هشت ماه فتنه انگیزی بر همگان آشکار شد که هدف حقیقی فتنه گران مقابله با اصل نظام یعنی اصل مترقی «ولایت فقیه» است و شعارها و حرکات فتنه گران در ۳۰خرداد، روز قدس ،۱۳آبان و عاشورای ۸۸  ، پرده از چهره ی حقیقی فتنه گران انداخت.
سران خائن در حصر و دیگر سران خارج از حصر،  علاوه بر اینکه در خصوص حرکات ساختارشکنانه موضعی نگرفته، بلکه با صدور بیانیه هایی به نوعی حمایت کردند و این حصر ثمره خیانت آنان و همراهی با ضدانقلاب است و نهایت لطف نظام اسلامی. اینان به گفته رهبر انقلاب حرکتی نانجیبانه انجام دادند که نمی شود به راحتی از آن گذشت.
نکته پایانی اینکه فتنه خط قرمز نظام است و همه مسئولان و نهادهای مسئول نباید اجازه دهند کسی از این خط عبور کند و به تطهیر و یا دفاع از فتنه ای بپردازد که کشور را به لبه پرتگاه برد .

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز ابری
١۵(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٢٩.٧٢(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٧٢(in)