فراخوان جذب راهنمای گردشگری نوروزی در دزفول

فاقد دیدگاه 618 Views

مسئول روابط عمومی انجمن دوستداران و پژهشگران شهرستان دزفول (دزپارس) :در راستای مشارکت و همراهی همه دوستداران شهرستان دزفول و معرفی هرچه بهتر جاذبه های گردشگری دزفول به مهمانان نوروزی ، این انجمن از همه علاقمندان به همکاری در ایام نوروز به عنوان راهنمای افتخاری دعوت به عمل می آورد.

“محسن زرشناس” ادامه داد :هر ساله در ایام نوروز صدها هزار گردشگر از شهرستان دزفول دیدن می نمایند و فرصت مغتنمی است تا هر چه بیشتر با دیدنی های این شهرستان آشنا شوند در این راستا، یکی از اقدامات مفیدی که می توان انجام داد بهره گرفتن از مشارکت عمومی علاقمندان دزفول برای راهنمایی صحیح گردشگران به ویژه در مکان های گردشگر پذیر می باشد.

مسئول روابط عمومی انجمن دز پارس در ادامه از همه ی دوستداران و علاقمندان که تمایل به همکاری در ایام نوروز به عنوان راهنمای افتخاری را دارند دعوت به عمل می آورد تا در روز سه شنبه ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ جهت ثبت نام در این طرح مشارکتی به دفتر انجمن مراجعه نمایند.

آدرس کامل دفتر انجمن : دزفول – خیابان ساحلی بالا، بین خیابان شریعتی و طالقانی، محله قلعه ، روبروی ایستگاه مینی بوس های اندیمشک- دزفول، خانه تاریخی تیزنو(اداره میراث فرهنگی سابق)

لازم به ذکر است توضیحات لازم در این خصوص بعد از ثبت نام به علاقمندان داده خواهد شد.

مکان های برنامه ریزی شده اولیه جهت استقرار راهنما :

۱-خانه تاریخی تیزنو

۲-حمام تاریخی کرناسیون

۳- غرفه ی از من بپرس در سطح شهر

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام :

۱-یک قطعه عکس

۲-کپی شناسنامه یا کارت ملی

با عضویت در کانال انجمن دز پارس به آدرس @dezpars میتوانید از اخبار این انجمن مطلع شوید.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
١۶(°C)
وزش باد ٧(mph)
فشار ٢٩.٩۵(in)
محدوده دید ٠.۶(mi)
رطوبت ٢٩.٩۵(in)