قرارگاه انتخاباتی فاطمیون در دزفول راه اندازی شد

فاقد دیدگاه 18 Views

به گزارش شبکه خبری دیدنا اولین جلسه رسمی جمعی از جوانان و فعالان فرهنگی و سیاسی و پیشکسوتان دفاع مقدس شنبه شب ۳ بهمن ماه و یکشنبه ۴ بهمن ماه ساعت ۱۰ شب برگزار شد.

هدف این جلسه آغاز فعالیتهای انتخاباتی و تقویت شورانتخابات در بین آحاد مردم و نیز رصد فعالیتها در این حوزه عنوان شده است.

یکی از اعضای اصلی این جمع گفت: این جمع  ضمن احترام به همه دلسوزان شهرستان،مستقل از دیگر گروههای انتخاباتی فعالیت خواهد نمود و در رایزنی های اولیه بیش از ۱۰۰ نفر از نیروهای فعال در شهر و روستا جهت حضور در این تشکل دعوت شده اند و در حال حاضر برخی از انجمن های جوان و فرهنگی و هنری وفعالان فضای مجازی جهت حضور در این جمع اعلام آمادگی کرده اند که مقرر شده است که این نکات اطلاع رسانی شود.

وی گفت: در این جلسه مقرر شده است با توجه به همزمانی ایام انتخابات با ایام فاطمیه و نیز تصمیم جمع موسس که بالغ بر ۱۵ نفر می باشند این جمع از این پس با عنوان «قرارگاه انتخاباتی فاطمیون» فعالیت نماید.

دومین جلسه این جمع با حضور تعداد بیشتری از فعالین شهر با حضور در بیت شهیدان معظم صلواتی زاده و تجدید بیعت نمادین با شهدا و با سخنرانی حجت الاسلام مسعود صلواتی زاده نیز روز سه شنبه ۶ بهمن ماه برگزار می گردد.

اهم برنامه ها و اهداف قرارگاه فاطمیون به شرح ذیل است :

۱- انتخابات این دوره از اهمیت و جایگاه ویژه ایی برخوردار است و چشم های زیادی به این انتخابات چه در داخل کشور و چه در خارج به آن دوخته شده است و خوابها و برنامه ها برای این دوره دیده اند.تلاش دشمنان و بدخواهان بر این است تا این انتخابات از حضور مردم تهی باشد،کاری که سالهاست آرزو دارند بدان دست پیدا نمایند. لذا جهت مقابله با ترفند دشمنان و بدخواهان نیاز به رصد و روشنگری می باشد.

۲- تبیین سخنان امام و مقام معظم رهبری در حوزه انتخابات و انتخاب نماینده ایی مورد نظر انقلاب و نظام اسلامی.

۳- مذاکره با نیروهای زبده و فعال شهرستان در حوزه های فرهنگی و سیاسی و اقتصادی و شناسایی ضعف ها و کاستی ها و ارائه برنامه و پیشنهادات به منتخب مردم در مجلس دهم

۴- استفاده از ظرفیتهای رسانه ای دزفول و راه اندازی کمیته فرهنگی و رسانه ای جهت انعکاس برنامه هاو دیدگاه ها

۵- معرفی کاندیدای مورد نظر قرارگاه به افکار عمومی شهرستان تا تاریخ ۱۸ بهمن ماه

۶- ملاک انتخاب نیز بر این اساس است که نماینده ای معرفی گردد که در طی سالهای اخیر در شهر حضوری فعال و نسبت به ضعف ها و نقاط قوت حوزه انتخابیآشنایی کافی داشته و نسبت به امر قانونگذاری و وظایف نمایندگی مجلس آشنا باشد . ارتباط فعال با تشکلهای جوان شهر و نیز برای پیشرفت شهرستان برنامه داشته و یک جانبه نگر و تنگ نظر نبوده از همه ظرفیتهای موجود شهرستان استفاده نماید و بر همه اینها مقدم تر نیرویی متعهد و ولایتی و کارآمد باشد.

۷- برگزاری جلسات روشنگری و بصیرتی با حضور نیروهای حامی و اعضای این قرارگاه

سرویس : آخرین خبرها

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز باران
١٧(°C)
وزش باد ٧(mph)
فشار ٢٩.٧۵(in)
محدوده دید ١.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٧۵(in)