در جلسه انتخابات هیئت رئیسه

ماراتن هفت به شش در شورای شهر دزفول!

فاقد دیدگاه 1675 Views

به گزارش دیدنا، عصر روز گذشته انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهر دزفول پس از دو هفته وقفه و برخی حاشیه های تامل برانگیز در محل سالن جلسات این شورا با حضور اهالی رسانه و مطبوعات برگزار و اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهر دزفول برای یکسال انتخاب شدند.
در این جلسه که در فضایی نچندان آرام برگزار شد “ایرج نادبی زاده” و “عظیم سرافراز” آمادگی خود را جهت نامزدی پست ریاست شورا اعلام کردند که پس از اخذ آرا سیزده عضو این شورا، نادبی زاده با کسب هفت رای به عنوان رئیس شورای شهر دزفول انتخاب گردید و عظیم سرافراز موفق به کسب شش رای شد.
در رقابت جهت کسب نیابت رئیسی شورا “سعید آیینه افروز” با کسب هفت رای در برابر شش رای “ماندا نوین” توانست به عنوان نایب رئیس شورای شهر دزفول انتخاب شود.
نامزد شدن آیینه افروز جهت تصدی نایب رئیسی شورای اسلامی شهر دزفول در حالی صورت گرفت که وی بعد از جلسه نخست انتخابات هیات رئیسه که بدون نتیجه پایان یافته بود، در گفتگو با رسانه ها به صراحت  اعلام کرده بود “بخاطر مردم از گرفتن مسئولیت در شورا خودداری می کنم” و “اینجانب از کاندیدا شدن ریاست شورا به خاطر یک گروه صرف نظر کرده و از نایب ریسی نیز به خاطر اقلیت گروه دیگر خوداری نمودم تا تشنج و اختلافات را درشورا به پایان برسانم”.

جهت انتخاب سخنگوی شورا رقابت میان “حسین گلستانباغ” و “هوشنگ زلقی” بود که زلقی با کسب هفت رای در برابر شش رای گلستانباغ توانست به عنوان سخنگوی شورای شهر دزفول انتخاب شود.
“عادل دوایی فر” و “حمید آستی” نامزدهای تصدی خزانه دار شورا بودند که در این میان آستی با هفت رای موفق شد به عنوان خزانه دار شورا انتخاب شده و دوایی فر شش رای اعضای شورا را کسب نمود.
جهت انتخاب منشی هیچ یک از اعضای شورا حاضر به پذیرش این سمت نشدند و به همین دلیل انتخاب منشی هیات رئیسه شورا به جلسه آینده موکول شد.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Light Rain
٢٠(°C)
وزش باد ٢(mph)
فشار ٢٩.٧٢(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٧٢(in)