فرماندار ویژه دزفول:

مصادره اقدامات و خدمات دولت بوسلیه برخی نامزدهای انتخابات مجلس اوج بی اخلاقی است

فاقد دیدگاه 119 Views

به گزارش دیدنا، «حبیب الله آصفی» در نشست خبری که روز گذشته (شنبه ۲۴ مرداد) در محل فرمانداری دزفول برگزار شد گفت: دزفول به دلیل ظرفیت‌های منحصر به فردی که دارد؛ یکی از شهرهای منحصر به فرد بین استان‌های جنوب غرب کشور است در نتیجه نیازمند توجه مناسب برای رفع نیازمندی ها ‌و محرومیت هاست.خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته دزفول از بالاترین میزان جذب سرمایه گذاری در کشور برخوردار شده است که این مساله به توسعه این شهرستان کمک ویژه ای خواهد کرد.
وی ادامه داد: ما در تبیین خدمات دولت ناتوان نیستیم ولی مصادره اقدامات و خدمات دولت به نفع شخصی خاص اوج بی اخلاقی است؛ بخصوص در زمانی که به انتخابات نزدیک می شویم. ما جلوی سو استفاده از کاندیداها را می گیریم و در زمان تایید صلاحیت بررسی دقیق تری انجام می دهیم .این تخلفات هم به مراجع قانونی اعلام می شوند. صدا و سیما نیز می بایست در پخش برنامه های مربوط به این موضوع توجه داشته باشد.
آصفی در خصوص مسایل فرهنگی و اختلاف نظرها در این حوزه گفت: دلیل بعضی از این اختلاف نظرها محافظ کاری دستگاه های متولی و احتیاط آن هاست. باید در بعضی از مسایل رفع ابهام شود و این مشکل را هم در سطح ملی باید حل و بررسی کرد. خوشبختانه در دزفول تئاترهای و نمایش های طنزی که اجرا می شود فضای خوبی ایجاد کرده که امیدواریم ادامه داشته باشد.ما هم در این حوزه مطابق با قوانین موجود عمل می کنیم.
فرماندار دزفول در خصوص پروژه‌های صنعتی دزفول و کاهش آمار بیکاری توسط این پروژه ها هم بیان کرد: کارخانه لوله سازی با ۱۲ هزار میلیارد ریال اعتبار و تولید یک‌هزار و ۲۰۰ تن لوله در دست ساخت است. کارخانه فولاد به همت دولت تاکنون ۵۰ درصد پیشرفت داشته است.همچنین کارخانه ریزمغذی با سرمایه‌ای بالغ بر ۸۰ میلیارد دلار توسط یک شرکت آلمانی در دست احداث است و در مورد پالایشگاه هم با ۲ شرکت از کشورهای ترکیه و آلمان در حال رایزنی هستیم.علاوه بر این مجوز احداث یک گاومیش داری هم با اعتباری افزون بر ۸۰ میلیون دلار گرفته شده که نهایتا تا یک ماه آینده کار ساخت آن شروع می شود.طرح کارخانه قند دزفول هم با اعتبار ۸۵۰۰ میلیارد ریال  بعد از رفع مشکلات مربوط به ساخت آن در حوزه محیط زیست، اجرایی می شود که این پروژه در برطرف کردن بسیاری از مشکلات از جمله مشکلات مربوط به بخش کشاورزی کارگشا خواهد بود.
معاون استاندار خوزستان
در خصوص اختلاف نظرها در مورد مرز بین دزفول و اندیمشک عنوان کرد: روزی که در تقسیمات کشوری مرز بین این ۲ شهرستان تعیین می شد؛ بخشی از این منطقه که در حدود ۳ یا ۴ کیلومتر بود به صورت مشخص‌نشده باقی ماند. نتیجه نهایی محدوده این زمین ها و مشخص شدن مرز بین این ۲ شهرستان به دلیل تنش هایی که ایجاد می کند بعد از انتخابات اعلام می شود.
آصفی در خصوص بحث های مطرح شده در خصوص اختلاف با شهردار هم گفت: ما هیچ اختلافی با شهردار نداریم و اگر هم بحثی مطرح می شود برای مردم و رفع مشکلات آن هاست.
فرماندار ویژه دزفول در خصوص مسکن مهر تصریح کرد: پیشرفت مسکن مهر در دزفول نسبت به سایر شهرستان های استان بهتر پیش می رود و پیش بینی می‌شود با همکاری بخش های مختلف اجرایی تا پایان سال ییش از ۸۵ درصد از این مسکن‌ها به متقاضیان تحویل داده شود.
وی همچینین در این نشست به آغاز ساخت ۱۴ مسجد در بخش های محروم و دور افتاده دزفول با همکاری بنیاد برکت و پیشرفت بیش از ۲۰ درصدی بیمارستان تامین اجتماعی هم اشاره کرد.

farmandari

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
١٢(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٣٠.٠۴(in)
محدوده دید ١.٠(mi)
رطوبت ٣٠.٠۴(in)