رئیس مرکز بهداشت دزفول خبر داد:

معرفی ۱۹ واحد عرضه و توزیع مواغذایی در دزفول به تعزیرات حکومتی/تعطیلی ۴ مرکز توزیع مواد غذایی و عمومی

فاقد دیدگاه 166 Views

رئیس مرکز بهداشت دزفول گفت: در ۲۰ روز نخست ماه رمضان، تعداد ۱۹ مورد از مراکز تهیه و توزیع موادغذایی و عمومی به دلیل تخلف بهداشتی به تعزیرات حکومتی معرفی و چهار مورد نیز تعطیل شدند.

رضا پورآئین در گفتگو با دیدنا اظهار کرد: با توجه به اهمیت وضعیت بهداشتی کارگاه های تولید و عرضه زولبیا و بامیه در ماه رمضان کارشناسان بهداشت محیط به همراه ریاست مرکز بهداشت دزفول، ریاست اداره تعزیرات و کارشناسان اداره صنعت معدن و تجارت در دو نوبت از کارگاه های تولید و عرضه زولبیا و بامیه بازدید مشترکی به عمل آمد.

وی افزود: متخلفان این مراکز تولید زولبیا و بامیه پس از شناسایی به دستگاه قضایی معرفی شدند.

رئیس مرکز بهداشت دزفول عنوان کرد: در ۲۰ روز ابتدای ماه رمضان امسال نیز تعداد یک هزار و ۶۴۳ مورد بازدید از مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی صورت گرفته که از این تعداد ۱۹ مورد به دلیل تخلف از موازین بهداشتی به تعزیرات حکومتی معرفی و چهار مورد نیز تعطیل شدند.

پورآئین در پایان گفت: در مدت یاد شده، تعداد ۶۴ مورد نمونه برداری از مواد غذایی، تعداد ۱۷۲ مورد نمونه برداری میکروبی آب آشامیدنی و آب استخرهای شنا و همچنین تعداد دو هزار و ۸۰۸ مورد کلرسنجی آب صورت گرفته است که قطعا این بازرسی ها به منظور دیانت از سلامتی شهروندان ادامه خواهد داشت.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
١٢(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٣٠.٠۴(in)
محدوده دید ١.٠(mi)
رطوبت ٣٠.٠۴(in)