نشست خانوادگی بسیجیان کارمندی وکارگری شهرستان دزفول برگزارشد

فاقد دیدگاه 30 Views

نشست خانوادگی بسیجیان کارمندی وکارگری شهرستان دزفول دردانشکده سماء واحد دانشگاه آزاداسلامی این شهرستان برگزارشد.
به گزارش دیدنا ،بنقل ازروابط حوزه بسیج کارمندی وکارگری شهرستان دزفول،دراین نشست خانوادگی فرمانده حوزه بسیج کارمندی وکارگری شهرستان دزفول ضمن تبریک بمناسبت دهه فجرانقلاب اسلامی گفت:بسیج در تمام مواقع بازوی پرتوان ولایت و رهبری بوده و هست.
سید عزیزاله پژوهیده گفت: ارمغان امام خمینی (ره) برای ملت ایران، آزادی بود که حلول این آزادی در ایران اتفاق افتاده و امروزه نیز به تمام دنیا صادر شده است.
وی افزود: دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین انقلاب اسلامی و بیان دستاوردها و آثار و برکات نظام و انقلاب اسلامی است که باید به‌خوبی از این فرصت بهره گرفت.
فرمانده حوزه بسیج کارمندی وکارگری شهرستان دزفول مردمی بودن را از شاخصه‌های اصلی انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: باید برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور و مشارکت پررنگ مردم و نهادهای مردمی برگزار شود.
وی به نقش مهم بسیج در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود:در برهه ای از زمان دشمنان ایران با راه اندازی غائله هایی در جنوب،غرب و شمال کشور سعی داشتند انقلاب را از مسیر خود منحرف کنند.
پژوهیده تاکید کرد:ملت با تفکر بسیجی و حضور به موقع در صحنه توانستند این توطئه ها را خنثی کنند.
فرمانده حوزه بسیج کارمندی وکارگری شهرستان دزفول رسالت امروزی بسیج را مقابله با تهاجم فرهنگی دانست و اظهار کرد:دشمنان نظام پس از مایوس شدن از شکست نظامی از طریق فرهنگی و شبیخون فرهنگی سعی دارند به مقابله با نظام جمهوری اسلامی بپردازند و بسیج با رصد کامل این موضوعات،این آمادگی را دارد که فتنه ها و نقشه ها آنها را نقش بر آب کند.
وی ادامه داد:بسیجیان با اطاعت از رهبری و توکل برخدا بار دیگر خواهند توانست حیله و نیرنگ دشمنان را در قبال نظام خنثی کنند.
درنشست خانواده بسیجیان کارمندی وکارگری دزفول ،دکترعبدالرضاپاژخ معاونت دانشگاه آزاداسلامی وخانم دکترفاطمه نجفی کیا کارشناس ارشد مشاوره ،پیرامون جنگ نرم وخانواده سخنانی راایرادکردند.
درپایان “ابراهیم یارو” ۳۵ ساله و ” بنتا آدم “۳۰ ساله، زن و شوهر نیجریه ای که به مذهب تشییع گرویده اند، میهمانان ویژه این مراسم بودند که علاوه بر بیان نحوه تشییع خود به تشریح بخشی از عقاید وهابیون پرداختند.
گفتنی است:طی پرسش وپاسخی که دراین نشست انجام گرفت به تعدادی ازخانواده های بسیجی کارمندی وکارگری شهرستان دزفول هدایایی اهداگردید.
برنامه‌های اولین روز از دهه مبارک فجر،حضوربسیجیان کارمندی وکارگری و مدیران ادارات دردیدار با امام‌ جمعه محترم دزفول، و با گلباران تمثال حضرت امام (ره) و نواختن زنگ انقلاب در ادارات این شهر بود.

سرویس : آخرین خبرها

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
٢١(°C)
وزش باد ١۴(mph)
فشار ٢٩.٨٧(in)
محدوده دید ٠.٩(mi)
رطوبت ٢٩.٨٧(in)