لیگ دسته یک بسکتبال کشور

نفت امیدیه هم مقابل شهرداری دزفول زانو زد

فاقد دیدگاه 1014 Views
خ
تیم بسکتبال شهرداری دزفول در هفته شانزدهم از دور برگشت رقابت های لیگ برتر بسکتبال کشور با نتیجه ۸۵ بر ۷۰، تیم نفت امیدیه را شکست داد و یک گام دیگر به لیگ برتر نزدیک تر شد.

به گزارش شبکه خبری دز( دز ان ان) هفته شانزدهم رقابت های لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه های کشور عصر روز گذشته (جمعه ۲۳ بهمن) پیگیری شد و شهرداری دزفول با شکست ۸۵ بر ۷۰ تیم قدرتمند نفت امیدیه در ورزشگاه شهید مجدیان دزفول، به موفقیت های خود در نیم فصل دوم این رقابت ها ادامه داد.

تیم شهرداری دزفول که بعد از هدایت رضا محمدی منش روی نوار پیروزی های متوالی قرار گرفته‌است و در هفته های قبل این رقابت ها توانسته بود تیم‌های قدرتمند آدامیس میناب، صنعت مس کرمان و شهرداری کاشان را با اقتدار شکست دهد؛ در این مرحله نیز نفت امیدیه را از پیش رو برداشت تا هم یک پیروزی ماندگار دیگر را به نام خود ثبت کند؛ هم انتقام شکست دور رفت را از نفت امیدیه بگیرد.

بسکتبالیست های شهرداری دزفول با دوازده بازی، هشت برد و چهار شکست، ۲۰ امتیازی شدند اما با توجه به پیروزی صدرنشینان جدول رده‌بندی در رقابت‌های روز گذشته خود، در همان جایگاه سوم باقی‌مانند.

رقابت های لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه های کشور با حضور ۱۷ تیم در ٢ گروه هشت و ۹ تیمی شمال و جنوب برگزار می شود.

تیم بسکتبال شهرداری دزفول در گروه جنوب با تیم های آدمیس میناب، شاهین اهواز، مس کرمان، نفت امیدیه، شهرداری کاشان، پتروشیمی بندرامام و پدافند رعد اصفهان هم گروه است.

شهرداری دزفول در رقابت بعدی خود جمعه آینده (۳۰ بهمن) مهمان تیم مدعی و فدرتمند پتروشیمی بندرامام خواهد بود.

Capture

thm

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز ابری
١۵(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٢٩.٧٢(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٧٢(in)