ریاست اداره ارشاد دزفول:

نمایشگاه بین المللی نقاشی دزفول افتتاح شد/ حضور ۱۷ کشور خارجی

فاقد دیدگاه 65 Views

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول از برپایی و افتتاح نمایشگاه بین المللی نقاشی و عکس در مجتمع فرهنگی سینمایی این شهرستان خبر داد.

به گزارش دیدنا نادر سعادتی فرد در گفتگو با خبرنگار شبکه خبری دز(دز ان ان) اظهار کرد: نمایشگاه بین المللی نقاشی و عکس با عنوان «مردم و هنر شرق»  با حضور دو هنرمند هلندی در مجتمع فرهنگی- سینمایی دزفول از امروز پنجشنبه آغاز شد.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه آثار هنرمندان ۱۷ کشور خارجی از جمله هلند، آلمان، ایتالیا و کره جنوبی و نیز آثاری از هنرمندان ایرانی به نمایش درآمده است، گفت: در این نمایشگاه ۷۰ اثر گرافیک،نقاشی و عکاسی با موضوع مردم و هنر شرق به نمایش درآمده که از این تعداد ۵۰ اثر متعلق به هنرمندان خارجی و ۲۰ اثر متعلق به هنرمندان ایرانی است.

سعادتی فرد بیان کرد: برگزاری کارگاه آموزشی کوتاه مدت، بازدید هنرمندان خارجی از تئاتر دایره و دلقک، بازدید از گالری ژرفای هنر و دیدار با هنرمند پیشکسوت دزفولی یعنی حبیب نقاش از دیگر برنامه هایی است که در حاشیه این نمایشگاه انجام خواهد شد.

وی همچنین عنوان کرد: در این نمایشگاه دو هنرمند دزفولی عبدالرضا رابطی و حمید نورآبادی که آثار آنها در چندین نمایشگاه بین المللی به نمایش گذاشته شده نیز پا به پای دیگر هنرمندان حضور خواهند داشت ضمن اینکه از مسئولان شهری و استانی نیز برای بازدید از این نمایشگاه دعوت به عمل آورده ایم.

به گزارش دز ان ان، نمایشگاه بین المللی نقاشی و عکس دزفول از پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه به مدت ۱۰ روز از ساعت ۱۸ تا ۲۳ در مجتمع فرهنگی – سینمایی دزفول آماده بازدید علاقمندان است.

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
١٣(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٢٩.٨۴(in)
محدوده دید ١.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٨۴(in)