فرماندار ویژه دزفول:

هیچ‌گونه افزایش قیمتی در بازار اقلام خوراکی دزفول مشاهده نشده است

فاقد دیدگاه 58 Views

حبیب‌الله آصفی با بیان اینکه تعداد زیادی بازرس از سوی تعزیرات حکومتی جهت نظارت دقیق بر بازار اقلام خوراکی دزفول در ایام  مبارک رمضان تعیین شده‌اند، اظهار کرد: مطابق با گزارشاتی که تاکنون از سوی بازرسان تحویل داده شده علاوه بر اینکه هیچ‌گونه افزایش قیمتی در بازار اقلام خوراکی در سطح شهرستان دزفول وجود نداشته بلکه با کاهش قیمت نیز مواجه بوده‌ایم.

وی به حضور مستمر بازرسان تعزیرات حکومتی و همکاری فرمانداری ویژه شهرستان و سایر ادارات جهت بازرسی‌های مکرر بر روند قیمت اقلام خوراکی خاطرنشان کرد: در صورت برخورد با متخلفان و گرانفروشان قطعا با آنها برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

فرماندار ویژه دزفول عنوان کرد: مقرر شده تا در روزهای آینده مطابق با هماهنگی‌هایی که با بازاریان به عمل آمده با نصب بنر در سطح خیابان های شهر اعلام شود که بازاریان و به ویژه سوپرمارکت‌ها چند درصد از قیمت‌های متعارف اقلام خود را به مناسبت ایام مبارک رمضان به صورت تخفیف به مردم عرضه کنند.

آصفی با اشاره به اینکه این طرح اجباری نیست گفت: امیدوار هستیم بازاریان شهرستان دزفول به دلیل این ایام مبارک در این امر با ما همکاری لازم را داشته باشند.

وی در پایان گفت: این روزها قیمت مرغ و مواد غذایی کاهش داشته و دزفول هیچ مشکلی از نظر تامین مواد غذایی در ایام ماه مبارک رمضان نخواهد داشت.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
٢١(°C)
وزش باد ١۴(mph)
فشار ٢٩.٨٧(in)
محدوده دید ٠.٩(mi)
رطوبت ٢٩.٨٧(in)