در خطبه های نماز جمعه اهواز

واکنش خطیب جمعه اهواز به دیدار برخی مسئولین دانشگاه شهید چمران با محمد خاتمی

فاقد دیدگاه 383 Views

حجت الاسلام والمسلمین حاجتی در خطبه های نماز جمعه اهواز در مصلای امام خمینی اظهار داشت: الان که اینجا نشسته اید بمباران غزه دوباره شروع شده است تقریبا از صبح اسرائیل حملات خودش را آغاز کرده و مقاومت اسلامی هم به این حملات پاسخ می دهد.
وی ادامه داد: امروزه منطقه آبستن حوادث بزرگی است، البته این مطلبی نیست که حقیر عرض کرده باشم، این کلام حضرت آقاست که نگاهمان باید همیشه به دهان مبارک ایشان باشد، صدای ولی فقیه صدای خداست و ما را به راه خدا هدایت می کند بارها فرمودند ما در شرف یک پیچ تاریخی بزرگ هستیم.
امام جمعه موقت اهواز تاکید کرد:بنابر اعلام سازمان ملل ۷۰۰ گروهک تروریستی در سوریه مشغول نبرد هستند که از مسیرهای  باز با تامین تمام تدارکات به سوریه آمده اند، خیلی از اینها اهل کشورهای اروپایی هستند. این افراد از کشورهایی می آیند که آب خوردنشان هم توسط دوربین های امنیتی ضبط می شود اما مثل آب خوردن به ترکیه و اردن می آیند و در سوریه مشغول جنگیدن می شوند! .
وی افزود:ببیند در منطقه چه خبر است، اوضاع بحرین را ببیند در یمن در همین یکی دوماه گذشته تلاش کردند مقر حکومت شیعیان الحوثی را تصرف کنند، شهر عمران را تصرف کردند که با یک پاتک عجیب و غریب توسط شیعیان دلاور الحوثی مواجه شدند، به ذهنشان هم خطور نمی کرد شیعیان آن منطقه چنین قدرتی داشته باشند.

چون امام عبد صالح خدا بود خبرهایی از آینده داده که معجزه سیاسی اند

حجت الاسلام والمسلمین حاجتی تصریح کرد:اگر می خواهید  بخشی از حوادث آینده را استشمام کنید به صحیفه نور امام راحل (ره)  مراجعه کنید. چون امام عبدصالح خدا بود خبرهایی از آینده داده که معجزه سیاسی اند. از جمله این پیشگویی ها این کلام حضرت امام است که فرمود «ایران دژ نظامی امن تسخیر ناپذیر برای مظلومین جهان است»؛ امروز چهار طرف کشور در آتش و خون است اما سازمان هواپیمایی بین المللی اعلام می کند یکی از امن ترین مسیرهای هوایی در خاورمیانه و خاور دور ایران است. در این چندماهه ۴۰ درصد از درآمد هواپیمایی ایران  به خاطر همین امنیت افزایش پیدا کرده است.
این محقق حوزه انقلاب اسلامی اضافه کرد: اخیرا یک تحلیل گر امریکایی اعلام کرد که “همه می دانند اسرائیل سگ هار امریکاست اما امریکایی ها این را بدانند اگر این سگ هار را طرف ایران فرستادند این ایران با این رهبری و مردم این سگ هار و صاحبش را تنبیه خواهد کرد” .
وی افزود:با ظهور انقلاب اسلامی زلزله ایی در منطقه اتفاق افتاد زندانی های ارشد فلسطینی می گفتند اولین سوالی که در بازجویی ها از ما می کردند این بود که شما چقدر به آیت الله خمینی اعتقاد دارید؟
خطیب جمعه اهواز با اشاره به جنایت‌های داعش در عراق و سوریه مهم‌ترین هدف ظهور این عده را نابودی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: آنان درک کرده‌اند که انقلاب اسلامی ایران دژ مستحکم مستضعفان در برابر استکبار جهانی است لذا همه این جنگ‌ها برای نابودی انقلاب اسلامی ایران شکل گرفته است.

تذکر جدی به برخی مسئولین دانشگاه شهیدچمران بدلیل دیدار با یکی از سران فتنه

این استاد حوزه علمیه خوزستان در پایان خطبه های نماز جمعه با اشاره اهمیت بصیرت و دشمن شناسی گفت: در روزهای گذشته خبری منتشر شد که چندنفری از دانشگاهیان دانشگاه های خوزستان به تعبیر خودشان در یک دیدار خصوصی به دیدن یکی از سران فتنه رفته اند و عکس یادگاری گرفته اند، گپ و گفت دوستانه با اقایی که همنشین جورج سورس بوده وخیلی ها هم علاقه مند هستند تطهیرش کنند، همگان بدانند ملت ما خیانت های اینها را در سال ۸۸ فراموش نمی کند.
وی افزود: آقایانی که به ملاقات یکی از سران فتنه رفته اید و عکس بادگاری انداخته اید،مگر وقت اضافه دارید؟! ، بیایید کنار قبر شهید حاج حمید رمضانی فرمانده اطلاعات و عملیات جنوب عکس یادگاری بیاندازید کنار قبر مطهر سرلشکر شهید علی هاشمی عکس یادگاری بیاندازید پول اضافه دارید برای خرج کردن؟! به شما می دهیم تا سرپناهی برای یک خانوداه بی بضاعت در خوزستان تهیه کنید.
امام جمعه موقت اهواز تاکید کرد:اشتباه نکنید در میدان دشمن بازی نکنید حزب الله را غافل حساب نکنید حزب الله تمام حرکات و سکنات شما را زیر نظر دارد ما به فتنه و فتنه گران اجازه عرض اندام نخواهیم داد و این عهدی است که با شهدا و امام خود بسته ایم.
امام جمعه موقت اهواز در بخشی دیگر از خطبه های نمازجمعه به شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار، شهادت حضرت حمزه سید الشهدا و وفات حضرت عبدالعظیم حسنی اشاره کرد.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Light Rain
٢٠(°C)
وزش باد ٢(mph)
فشار ٢٩.٧٢(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٧٢(in)