صحنه باورنکردني در داربي لندن

ونگر و مورینیو دست به یقه شدند +عکس

فاقد دیدگاه 73 Views

به گزارش دیدنا به نقل از ورزش سه، اعتراضات آرسن ونگر در کنار زمین، با واکنش ژوزه مورینیو همراه شد اما سرمربی فرانسوی در اقدامی غیرمنتظره، آقای خاص را هل داد و او در واکنش، کراوات ونگر را کشید. این برخورد می توانست باعث اخراج هر دو شود اما داور به دادن تذکر جدی به آنها اکتفا کرد.

پیروزی چلسی مقابل آرسنال در دربی لندن

ژوزه مورینیو که در ۱۱ رویارویی قبلی با آرسن ونگر شکست نخورده بود، امروز توانست هفتمین پیروزی اش را مقابل این مربی باتجربه جشن بگیرد.
شاگردان ژوزه مورینیو که در ۶ بازی اخیر خود، ۵ پیروزی و یک تساوی کسب کرده بودند، موفق شدند نوزدهمین امتیاز فصل را در یک دیداری پربرخورد و جنجالی به دست آورند. نیمه ی اول با برتری چلسی شروع شد ولی دفاع خوب و منطقی آرسنالی ها، اجازه ی موقعیت سازی را به شاگردان مورینیو نمی‌داد. برخورد سانچس با کورتوا باعث شد تا دروازه بان بلژیکی از زمین بیرون برود و پتر چک، اولین حضورش را در دروازه چلسی در لیگ برتر فصل جدید تجربه کند.
ادن آزارد، با یک حرکت انفجاری موفق شد دفاع آرسنال را باز کند و کوشینلی برای توقفش، چاره ای به جز خطا روی او نداشت که این خطا، باعث شد تا داور نقطه ی پنالتی را به نفع چلسی نشان دهد و آبی ها با ضربه ی ادن آزارد از روی نقطه پنالتی، اولین گل خود را در این بازی جشن بگیرند.
نیمه ی دوم را آرسنال بهتر شروع کرد ولی باز هم این چلسی بود که رفته رفته بازی را در دست گرفت و در اواخر بازی و در دقیقه ۷۸، دیگو کاستا موفق شد گل دوم بازی را به زیبایی هرچه تمام تر به ثمر برساند.
از اتفاقات جالب و جنجالی بازی، درگیری ژوزه مورینیو و آرسن ونگر در کنار زمین بود که کار به جدال فیزیکی کشید ولی داور به هر دو هشداری جدی داد. همچنین در داخل زمین نیز بازی بسیار پربرخورد پیگیری شد و داور ۷ کارت زرد به بازیکنان نشان داد.
دو تیم تاتنهام و ساوتهمپتون نیز در وایت هارت لین به مصاف یکدیگر رفتند که اسپرزها با تک گل کریستین اریکسن موفق شدند حریف سرسخت خود را شکست دهند.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
٢١(°C)
وزش باد ١۴(mph)
فشار ٢٩.٨٧(in)
محدوده دید ٠.٩(mi)
رطوبت ٢٩.٨٧(in)