فرمانده سپاه خوزستان

پاسخ دندان شکن به هرگونه تعرض دشمن خواهیم داد

فاقد دیدگاه 17 Views

سردارحسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان اظهار داشت: یکی از دستاوردهای مهم ۸ سال دفاع مقدس، امنیت پایداری است که در نظام جمهوری اسلامی  شاهدش هستیم.
وی افزود: دشمنان با تجربه ای که از دفاع ۸ ساله ملت ایران به دست آورند دیگر فکر تعرض به نظام جمهوری اسلامی به مخیلۀ آنها خطور نخواهد کرد دشمن یقین دارد  که ارتش ، سپاه ، بسیج و قاطبه ملت ایران برای دفاع جانانه از نظام اسلامی آمادگی کامل دارند و نماد این آمادگی را در روزهای هفته دفاع مقدس و در روز رژه ۳۱ شهریور به چشم دیدند.
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان تاکید کرد:هر تعرضی که به نظام اسلامی ما صورت بگیرد آمادگی کامل برای دادن پاسخ دندان شکن  داریم،همه آماده هستند تا ظرفیت های دیگری در جمهوری اسلامی بارور شوند.
وی ادامه داد:تجهیزات نظامی که در رژه هفته دفاع مقدس به نمایش گذاشته شد گوشه ای از فکر و خلاقیت جوان ایرانی است امروز جهاد علمی در مراکز علمی، آموزشی و دانشگاه های ما می تواند تضمین امنیت فردای ما باشد.
سردارحسن شاهوارپور  در خصوص نقش خوزستان در ۸ سال دفاع مقدس اظهار داشت:خوزستان به فرموده حضرت امام دِین خود را به انقلاب ادا کرد خوزستان خط مقدم مقاومت در مقابل متجاوزین بود و ۸ سال این بار سنگین را به دوش کشید.
وی ادامه داد:خوزستان، امروز با اردوهای راهیان نور راوی فرهنگ مقاومت و ایثار برای جوانان و همه ملت هاست و امروز  پیام این ایستادگی و مقاومت را سینه به سینه برای همه نقل می کند و از طریق برپایی اردوهای راهیان نور به عنوان یک ظرفیت فرهنگی این  خاطرات زیبا را خوزستان به گوش مشتاقان می رساند امیدواریم بتوانیم آن شخصیتی که شهدا و رزمندگان ما داشتند به نسل جوان خود منتقل کنیم.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Mostly Cloudy
١۵(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٢٩.٧٢(in)
محدوده دید ٣.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٧٢(in)