فرمانده سپاه خوزستان

پاسخ دندان شکن به هرگونه تعرض دشمن خواهیم داد

فاقد دیدگاه 17 Views

سردارحسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان اظهار داشت: یکی از دستاوردهای مهم ۸ سال دفاع مقدس، امنیت پایداری است که در نظام جمهوری اسلامی  شاهدش هستیم.
وی افزود: دشمنان با تجربه ای که از دفاع ۸ ساله ملت ایران به دست آورند دیگر فکر تعرض به نظام جمهوری اسلامی به مخیلۀ آنها خطور نخواهد کرد دشمن یقین دارد  که ارتش ، سپاه ، بسیج و قاطبه ملت ایران برای دفاع جانانه از نظام اسلامی آمادگی کامل دارند و نماد این آمادگی را در روزهای هفته دفاع مقدس و در روز رژه ۳۱ شهریور به چشم دیدند.
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) استان خوزستان تاکید کرد:هر تعرضی که به نظام اسلامی ما صورت بگیرد آمادگی کامل برای دادن پاسخ دندان شکن  داریم،همه آماده هستند تا ظرفیت های دیگری در جمهوری اسلامی بارور شوند.
وی ادامه داد:تجهیزات نظامی که در رژه هفته دفاع مقدس به نمایش گذاشته شد گوشه ای از فکر و خلاقیت جوان ایرانی است امروز جهاد علمی در مراکز علمی، آموزشی و دانشگاه های ما می تواند تضمین امنیت فردای ما باشد.
سردارحسن شاهوارپور  در خصوص نقش خوزستان در ۸ سال دفاع مقدس اظهار داشت:خوزستان به فرموده حضرت امام دِین خود را به انقلاب ادا کرد خوزستان خط مقدم مقاومت در مقابل متجاوزین بود و ۸ سال این بار سنگین را به دوش کشید.
وی ادامه داد:خوزستان، امروز با اردوهای راهیان نور راوی فرهنگ مقاومت و ایثار برای جوانان و همه ملت هاست و امروز  پیام این ایستادگی و مقاومت را سینه به سینه برای همه نقل می کند و از طریق برپایی اردوهای راهیان نور به عنوان یک ظرفیت فرهنگی این  خاطرات زیبا را خوزستان به گوش مشتاقان می رساند امیدواریم بتوانیم آن شخصیتی که شهدا و رزمندگان ما داشتند به نسل جوان خود منتقل کنیم.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز لطیف
١۵(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٣٠.٠٧(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
رطوبت ٣٠.٠٧(in)