برای دهمین سال متوالی

پخش زنده عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی دزفول از شبکه جهانی اینترنت

فاقد دیدگاه 1371 Views

به گزارش دیدنا، امسال برای دهمین سال متوالی مراسم عزاداری مردم دزفول در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی به صورت زنده از شبکه جهانی اینترنت پخش خواهد شد.
به همین منظور نخستین جلسه هماهنگی عوامل پخش زنده این مراسم دیروز عصر – یکشنبه – در محل معاونت فرهنگی شهرداری دزفول با حضور معاون فرهنگی شهردار و مسئول روابط عمومی شهرداری دزفول برگزار شد.
در این جلسه ضمن نقد و بررسی نقاط قوت و ضعف برنامه سال گذشته عوامل حاضر به بیان دیدگاه ها، نظرات و پیشنهادات خود جهت بهبود هرچه بهتر این برنامه پرداختند.
مراسم عزاداری روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی امسال در سه نوبت، عصر تاسوعا، صبح عاشورا و عصر عاشورا به صورت زنده از شبکه جهانی اینترنت بری روی سایت اینترنتی “دزلایو” به نشانی های www.dezlive.com  و www.dezlive.ir پخش خواهد شد.
شایان ذکر است که علاوه بر سایت فوق به منظور تسهیل و دسترسی بهتر مخاطبان لینک پخش زنده این مراسم در سایت های شبکه خبری دز(دز ان ان)، هنردز و دیدنا نیز قرار خواهد گرفت.
امسال برای نخستین بار مراسم عزاداری شب عاشورا در محل بقعه امامزاده رودبند(ع) و همچنین نماز ظهر عاشورا در محل مسجد جامع و خیابان های پیرامون نیز به صورت زنده پخش خواهند شد.
برای دریافت هرچه بهتر تصاویر زنده عزاداری مردم دزفول در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی از شبکه اینترنت، برابر تمهیدات اتخاذ شده تصاویر با دوکیفیت معمولی و بالا بر روی سایت قرار خواهد گرفت تا کاربران بتوانند متناسب با سرعت اینترنت خود تصاویر را دریافت نمایند.

live01 live02 live03

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز Widespread Dust
١٢(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٣٠.٠۴(in)
محدوده دید ١.٠(mi)
رطوبت ٣٠.٠۴(in)