پدر صنعت ایران یا ابا ضدحال مردم خوزستان

فاقد دیدگاه 30 Views

 در حالی که طی روزهای گذشته استاندار و مجموعه مدیران استانی خوزستانی موضوع لغو مجوز تردد خودروهای پلاک اروند را در شهرهای مختلف خوزستان تکذیب کرده بودند شب گذشته نعمت زاده وزیرصنعت و معدن و تجارت با حضور در برنامه اقتصادی پایش اعلام کرد خودروهای پلاک اروند صرفا تا مرکز استان مجوز تردد خواهند داشت!.
موضع صریح وزیرصنعت در خصوص خودروهای پلاک اروند بار دیگر تائید فشار سنگین پایتخت نشینان بر استاندار خوزستان بود که طی ماه های گذشته تلاش کرد امتیازی به مردم خوزستان هدیه کند.
اینکه چرا برخی دولتمردان تمایلی برای همکاری با استاندار خوزستان برای گره گشایی از برخی مشکلات مردم خوزستان ندارند هنوز دلیل روشنی برای آن ذکر نشده است لکن آنچه روشن است فروش خودروهای بی کیفیت داخلی با هزینه گزاف به مردمی که سال ها از مرزهای کشور جانفشانانه محافظت کردند چندان با عدالت همخوانی ندارد.
مردم استان امیدوار بودند با سفر دکتر روحانی به خوزستان برخی از مصوبات لازم برای رشد وتوسعه و رفاه مردم استان به مرحله اجرا برسد که به نظر می رسد هنوز آنطور که باید شاید این شرایط فراهم نشده است و هنوز هستند کسانی که منافع کمپانی ها را به مردم ترجیح می دهند.

پیشنهاد مطالعه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. پر کردن فیلدهای علامتگذاری شده اجباری است. (ضروری)

اهواز باران
١٧(°C)
وزش باد ٧(mph)
فشار ٢٩.٧۵(in)
محدوده دید ١.٠(mi)
رطوبت ٢٩.٧۵(in)